Nowy sklep firmy Jack Wolfskin w Katowicach

Idstein, 22.10.2012 – Zima może przyjść już teraz także do Katowic. Dnia 24.10.2012 swoje podwoje otwiera nowy sklep firmowy Jack Wolfskin zlokalizowany w Silesia City Center, który zaoferuje wymagającym fanom aktywności outdoorowych wszystko, czego potrzebują, by ochronić się przed chłodem i wilgocią. Na powierzchni ponad 70 m² wystawiona jest całkowicie zmodyfikowana kolekcja zimowa, w której zastosowano innowacyjne materiały i wzornictwo.

Na tegoroczny sezon zimowy firma Jack Wolfskin znowu przygotowała optymalne połączenia ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, izolacji cieplnej i komfortu noszenia. Nowe funkcjonalne i niezawodne produkty z wypełnieniem puchowym oraz produkty polarowe gwarantują dzięki swojej miękkości i właściwościom ocieplającym, że użytkownik może „na zewnątrz poczuć się jak w domu”.

Absolutną nowością w asortymencie firmy Jack Wolfskin są kurtki z wypełnieniem FIBERCLOUD łączącym zalety izolacji cieplnej, jaką zapewnia puch, z odpornością włókien sztucznych. Czy to śnieg z deszczem, czy mróz, z tymi zaawansowanymi technicznie materiałami zima już nie straszna. Także pod względem komfortu noszenia oraz wzornictwa firma Jack Wolfskin stawia na nowe akcenty. Nowy jersey NANUK 200 BIPOLAR łączy funkcjonalność polaru z klasycznym wyglądem wełnianego swetra i jest tym samym idealnym materiałem na ubrania przeznaczone do noszenia zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

„Ja osobiście na zewnątrz czuję się już jak w domu i jestem zdeklarowanym entuzjastą outdooru” – stwierdza Bartłomiej Conrad. „Tym bardziej cieszy mnie fakt, że teraz mogę oferować wysokogatunkowe artykuły outdoorowe i stale mieć w asortymencie nowości produktowe. Podobne odczucia ma mój zespół – wszyscy już teraz bardzo się cieszymy z tego, że wkrótce będziemy mogli udzielać naszym klientom wyczerpujących porad odnośnie produktów outdoorowych oraz optymalnej odzieży zimowej. Dodatkowo w pierwszych tygodniach przygotowaliśmy dla naszych klientów konkurs z nagrodami i świetne oferty”.

Nowy sklep czynny będzie od poniedziałku do czwartku oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00-21.00 oraz w piątki w godz. 10.00-22.00.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »