Nowy zegarek G SHOCK w linii exclusive

Nowy zegarek G SHOCK w linii exclusive

Jeszcze w tym roku G-SHOCK wprowadzi na rynek nowy model zegarka  z najwyższej linii EXCLUSIVE. Do walki o męski zachwyt wkracza japoński mistrz metalu i karbonu – zegarek MTG –B2000

Zegarki G-SHOCK MTG czyli Metal Twisted G to specjalne modele, które łączą elementy stalowe z komponentami z karbonu i wytrzymałego tworzywa. Takie zestawienie pozwala osiągnąć  mocny metalowy look przy niezwykłej lekkości zegarka i super wytrzymałości tworzywa obudowy.

W nowym modelu MTG- B2000 japońscy konstruktorzy wprowadzili  Dual Core Guard – czyli połączenie karbonowej, jednolitej koperty typu monokok z okalającą ją stalową ramą.

Zegarek zachwyca metalowym pierścieniem w kolorze ciemnej japońskiej wiśni, który wspaniale komponuje się z czarną tarczą zegarka.

Pierścień zdobi i chroni obudowę – charakterystyczny wielokąt o 12 ściankach – nawiązujący do starszej wersji modeli z linii MTG.

Wymiary zegarka to 55.1 x 51 x 15.9 milimetrów. Tarczę zegarka chroni wyprofilowane szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną a widoczność po zmroku zapewnia światło Super Illuminator Led z funkcją afterglow.

Nowy MTG ma również pionierski trójrdzeniowy napęd zapewniający najwyższą efektywność działania wskazówek. Bransoletka zegarka to unikalne połączenie stali i wewnętrznej warstwy miękkich paneli z tworzywa, które niemal nie przewodzą ciepła i gwarantują komfort podczas użytkowania.

MTG-B2000 to komplet cenionych przez użytkowników funkcji – Bluetooth dający możliwość połączenia ze smartfonem, zasilanie światłem poprzez system Tough Solar, system ochrony Triple G (przeciw wstrząsom, sile odśrodkowej i uderzeniom), wodoszczelność do 200 metrów. Jak każdy G-SHOCK nowy MTG to komplet funkcji zarządzających czasem – dual time (27 stref czasowych z automatycznym ustawieniem DST), stoper, zautomatyzowany kalendarz.

MTG-B2000 jest dostępny od 18 grudnia w salonach Time Trend, na www.timetrend.pl,

Zegarki można kupić również w G-SHOCK STORE oraz u wybranych partnerów handlowych Grupy ZIBI S.A.

Pełna oferta zegarków G-SHOCK dostępna w sklepie internetowym timetrend.pl: https://bit.ly/2UCsrqp

Strona marki G-SHOCK: https://www.zibi.pl/g-shock/

Translate »