Obuwie marki Merrell na sezon wiosna – lato 2016

Obuwie marki Merrell na sezon wiosna – lato 2016

Sezon wiosna-lato 2016 Merrell otwiera nowym hasłem DO WHAT’S NATURAL, które zachęca do wyrażania siebie poprzez aktywny wypoczynek. Wielbiciele ruchu znajdą w ofercie marki nie tylko obuwie, ale również odzież
i akcesoria, które pomogą im w realizacji outdoorowych wyzwań.

Najnowsza kolekcja marki Merrell to buty zarówno outdoorowe z linii Outdoor Performance, jak i miejskie z linii Active Lifestyle. Dzięki tej różnorodności z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

OUTDOOR PERFORMANCE

Marka Merrell nie zapomniała o miłośnikach wszelkich aktywności na świeżym powietrzu – od biegania, speed hikingu po górskie wędrówki.  Z myślą o nich powstała linia Outdoor Performance.

Buty z linii Trail Running nadają się idealnie do biegów w terenie, po leśnych ścieżkach czy nierównych zboczach. W najnowszej kolekcji najdziemy dwa rodzaje butów biegowych. Minimalistyczne modele zagwarantują dobry kontakt z podłożem. Natomiast podeszwy z głębokim i wielokierunkowym bieżnikiem zapewnią przyczepność zarówno na błotnistej, jak i piaszczystej nawierzchni.

Merrell_J35549_All Out Crush  Light_359pln

Lekkie modele Merrell Hydro Hike wykonane z szybkoschnących materiałów sprawdzą się podczas wędrówek po mokrym terenie. Podeszwa zewnętrzna Vibram® o doskonałej przyczepności sprawia, że obuwie z tej linii sprawdzi się zarówno na suchej, jak na śliskiej nawierzchni.

Merrell_J35329_Capra Mid GTX_699pln

Buty do Speed Hikingu pozwolą wspinać się szybciej i wyżej. Obuwie z tej linii zapewnia doskonałe dopasowanie i świetnie sprawdza się podczas energicznego przemieszczania się w trudnym terenie. Podeszwa środkowa UniFly, wykorzystywana w butach biegowych, amortyzuje wstrząsy i umożliwia równomierne rozłożenie nacisk. Natomiast, stabilizująca wkładka TrailProtect™ zapewnia dodatkową ochronę przed nierówną nawierzchnią.

Merrell_J35405_Capra Rapid_369pln Merrell_J35488_Capra Rapid_369pln

ACTIVE LIFESTYLE

Kolekcja Active Lifestyle została stworzona z myślą o aktywnych mieszkańcach miast. Damskie i męskie produkty z tej linii stanowią doskonałą propozycję na letnie spacery, pikniki w parku i spotkania ze znajomymi. Buty
w modnych, wiosennych kolorach z pewnością przyciągną spojrzenia przechodniów.

Merrell_J71183_Duskair_289pln

Merrell_J56438_Duskair Moc_339pln

W tym sezonie Merrell stawia na lekkość. W kolekcji wiosna – lato 2016 znajdziemy buty, które są nie tylko kolorowe, ale również niezwykle lekkie – tylko 156g. Nowe modele sprawdzą się podczas codziennych aktywności, rano pozwolą przemierzać ruchliwe ulice w drodze do pracy, a popołudniami zapewnią wyjątkowy komfort podczas spacerów
z przyjaciółmi.

Merrell_J55466_Civet_299pln

W ofercie marki Merrell znajdziemy również przewiewne obuwie płócienne. Najnowsze modele charakteryzuje stylowe wzornictwo, wysokiej jakości materiały oraz technologie typowe dla butów outdoorowych. Będzie to idealny wybór dla osób planujących wakacje w mieście czy też nadmorskim kurorcie.

Translate »