Odblaskowe słuchawki dla aktywnych

Odblaskowe słuchawki dla aktywnych

Impakt, dystrybutor akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził na polski rynek słuchawki przeznaczone dla aktywnych użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie treningu bez słuchania muzyki. Wyposażone w aktywny odblask są widoczne już z daleka, dzięki czemu zwiększają bezpieczeństwo użytkownika.
TDK_t62144_SIE20_pink
Wiosną budzi się apetyt na wszelkiego rodzaju aktywność na świeżym powietrzu. W parkach i na ulicach pojawia się coraz więcej biegaczy i rowerzystów. Gros z nich pracuje do późna więc bieganie czy jazdę na rowerze odkłada do wieczora. Trenując w kiepskich warunkach oświetleniowych narażamy się na kolizję z rowerzystą lub innymi uczestnikami ruchu. Rozwiązaniem zwiększającym naszą widoczność są słuchawki z elementem odblaskowym.

Dokanałowe słuchawki TDK Life on Record SIE20 zostały zaprojektowane dla miłośników sportów na świeżym powietrzu. Wyposażone w aktywny odblask kable, emitują jaskrawe kolory, dzięki czemu użytkownik mając je na uszach zwiększa swoją widoczność w ciemnych lub mglistych warunkach.
Dzięki 9 mm, micro przetwornikom opartym na innowacyjnej technologii, słuchawki dostarczają krystalicznie czysty dźwięk i głębokie basy. W komplecie użytkownik otrzymuje 4 pary silikonowych końcówek o różnym rozmiarze aby idealnie dopasować je do ucha. Dla ułatwienia każda słuchawka została wykonana w innym kolorze, dzięki czemu odróżnienie lewej od prawej jest bardzo łatwe.
Cenę detaliczną produktu ustalono na kwotę 59 zł.

TDK_t62146_SIE20_Ylw_grn

Zalety produktu:
– Fluorescencyjne kable oferują zwiększoną widoczność w nocy lub we mgle
– 2 różne kolory słuchawek (lewa, prawa)
– Czysty dźwięk i głęboki bas dzięki 9,2 mm przetwornikom
– 4 rozmiary silikonowych końcówek
– Kabel o długości 1,1 m oferuje swobodę ruchów podczas ćwiczeń
– Rodzaj wtyczki: 3,5 mm
– Pasmo przenoszenia: 20-20KHz
– Czułość @ 1KHz: 100dB
– Impedancja wejściowa: 16 Ohm

TDK_t62145_SIE20_blue
O TDK Life of Records
TDK Life on Records należy do grupy Imation i jest wiodącym producentem nośników cyfrowych, sprzętu audio, elektroniki video oraz akcesoriów. Poprzez potężną, globalną sieć dystrybucji dociera do klientów na całym świecie oferując najwyższej jakości produkty.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »