Ostatnie tygodnie zapisów na War Race – bieg z przeszkodami!

Ostatnie tygodnie zapisów na War Race – bieg z przeszkodami!

Ostatni dzwonek dla osób, które jeszcze nie opłaciły startu na War Race! Tylko do 19 sierpnia możliwe będą zapisy na militarny bieg z przeszkodami na terenie byłego Lotniska Wojskowego Szprotawa-Wiechlice. Koniec wymówek, War Race to najlepsza okazja, aby zmierzyć się ze swoimi słabościami, pokonując powojenne bunkry, hangary i wojskowe przeszkody. Na listach znajduje się już ponad 500 osób.

Dla upamiętnienia zmagań, każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, oczywiście w wojskowym stylu. Pakiet startowy uzupełni specjalna koszulka War Race  oraz posiłek regeneracyjny na mecie.

Przeszkody na trasie zostaną przygotowane przez żołnierzy zawodowych, nie zabraknie więc zapór inżynieryjnych, drutów kolczastych, czołgania i podciągania. Na zawodników czekają aż trzy dystanse biegowe: 5 km, 10 km i 15 km. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci w postaci specjalnego toru przeszkód, również przygotowanego przez wojskowych.

Impreza odbędzie się 1 września, przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Szprotawie, Powiatu Żagańskiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego oraz lokalnych firm, takich jak Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja i Zakłady Usługowe Zachód.

Link do zapisów: https://plus-timing.pl/zgloszenia/war_race-2017/

Strona internetowa: www.warrace.pl

Bądźcie z nami na bieżąco na Facebook’u: https://www.facebook.com/warracepl

Kontakt do Organizatora: biuro@warrace.pl

Translate »