Outhorn na zimę 2014 – nowa kolekcja

Outhorn na zimę 2014 – nowa kolekcja

Outhorn to marka odzieży sportowej, która dzięki nowoczesnym technologiom oraz modnemu wyglądowi, podbija nie tylko polski rynek. Właśnie została stworzona kolekcja na nadchodzący sezon zimowy. W asortymencie dostępne są produkty i akcesoria zarówno damskie, męskie, jak i dla dzieci.

Bez nazwy-1
Sztab projektantów i technologów przygotował kolekcję ubrań i akcesoriów, które są nie tylko modne, funkcjonalne, ale i bezpieczne. Nadają się zarówno na stok, jak i do codziennego użytku. Ponadto produkty Outhorn to nowoczesna odzież oferowana
w przystępnej cenie.

Na szczególną uwagę zasługują użyte rozwiązania technologiczne, takie jak: klejone szwy, pasy antyśniegowe, wodoodporny materiał, czy dodatkowe kieszenie na telefon i gogle. Te udogodnienia pozwalają spędzać czas na zewnątrz w komfortowych warunkach i w modnym stroju.

Bez nazwy-1
Poza kurtkami, spodniami i bluzami Outhorn oferuje również również ciepłe czapki, szaliki, skarpetki i nieprzemakalne rękawice. Produkty są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, która odpowiada najnowszym trendom.

Do nowej kolekcji powstała dedykowana sesja zdjęciowa oraz lookbook w zimowym klimacie. Dodatkowo Outhorn stanie się bardziej widoczny w sklepach. Launchowi w tym sezonie będzie towarzyszyło silne wsparcie w postaci materiałów POS (tematyczne plakaty, banery i stojaki) oraz szerokiej komunikacji online – w tym za pośrednictwem nowopowstającej strony internetowej i facebook’a.

Outhorn Lookbook

Źródło: Informacja prasowa

Translate »