PASJONATY 2014 – Wielka Wystawa Pasjonatów i Hobbystów

PASJONATY 2014 – Wielka Wystawa Pasjonatów i Hobbystów

„ Poznaj swoją pasję i zostań z nią na TY”- to motto zbliżającej się wystawy, która odbędzie się w dniach 31 maja i 1 czerwca w katowickim Spodku. Jej celem jest promowanie Pasjonatów i ich zainteresowań. Wielbiciele nietuzinkowych hobby i niebanalnych pasji będą mogli zaprezentować się przed szeroka publicznością.

Do udziału w imprezie zapraszamy osoby, które mogą i chcą pokazać swoje kolekcje, ciekawe zbiory czy własną twórczość. Pasjonaci realizujący swoje zainteresowania w powietrzu, w wodzie, na ziemi i w domowym zaciszu, jednym słowem każdy, kto w sposób interesujący spędza swój wolny czas.

Poszukujemy – tych co latają, tych co pływają, tych co szybko chodzą i biegają. A także tych co zbierają, tworzą, występują i robią coś na tyle ciekawego, że mogą zainspirować innych. Każda zainteresowana osoba, która chciałaby zaprezentować się w Spodku, może jeszcze wysłać swoje zgłoszenie. Wydarzenie jest szansą zwłaszcza dla tych, którzy nie mieli do tej pory okazji, aby pokazać innym swoich umiejętności, talentów i zajęć, którym nierzadko poświęcili kilka lat życia.

4PLAKAT_KRZYWE

31 maja – 1 czerwca 2014
KATOWICE, „Spodek”
www.pasjonaty.pl

zgłoszenia:
info@pasjonaty.pl

Źródło: Informacja prasowa

Translate »