Pierwsza edycja The North Face® Night Ray Outdoor Festival zakończona

Pierwsza edycja The North Face® Night Ray Outdoor Festival zakończona

W ubiegły weekend, pod rozgwieżdżonym niebem Gorges du Verdon, odbyła się pierwsza edycja całonocnego festiwalu outdoorowego The North Face® Night Ray Outdoor Festival. Była to prawdziwa uczta dla ciała, ducha i umysłu. Gośćmi specjalnymi imprezy, obok zawodników teamu The North Face, był kolektyw The Flying Frenchies oraz muzyczny duet z Paryża Astraaz. 

DB5A6934

12 września, kilkuset miłośników sportów outdoorowych z całego świata przybyło do kanionu Gorges du Veron, by wziąć udział w pierwszym w historii całonocnym festiwalu outdoorowym. Bez wątpienia było to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich tych, którzy nigdy nie przestają odkrywać i eksplorować nieznanych sobie zakątków ziemi. Impreza ta była jednak nie tylko okazją do rozszerzenia horyzontów geograficznych, ale również przekroczenia własnych barier – zarówno fizycznych jak i psychicznych.

Podczas przygotowanej przez zawodników teamu The North Face sesji biegowej oraz wyprawie w góry, uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje siły i umiejętności w wymagających warunkach nocnych. Z kolei dzięki warsztatom biegowym, fotograficznym, kulinarnym i dietetycznym mogli zasięgnąć porad ekspertów, które w przyszłości pomogą im w osiąganiu jeszcze lepszych rezultatów.

DB5A7016

Niespodzianką dla uczestników pierwszej edycji festiwalu była wizyta kolektywu The Flying Frenchies, bohaterów wyświetlanego podczas wydarzenia filmu The Flying Frenchies Back to The Fiords. Wraz z nastaniem nocy, goście mogli zrelaksować się przy muzyce francuskiego duetu muzycznego Astraaz, wybawić przy energetycznej muzyce zapewnionej przez Red Bulla, a także obejrzeć wielokrotnie nagradzane produkcje filmowe takie jak Valley Uprising czy Redemption. Ci, którym wciąż było mało wrażeń, mieli niepowtarzalną okazję, by przy świetle księżyca posłuchać opowieści Simone Moro, Yuji Hiryama, Herve Barmasse’a oraz Caroline Ciavaldini i Jamesa Pearsona o ich wyprawach w najdalsze zakątki świata.

DB5A6495

Zapowiedź relacji z tegorocznej edycji imprezy obejrzeć można na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=kj9EqwHEsJU, więcej informacji o festiwalu znajduje się pod adresem: www.thenorthface.com/nightray.

Translate »