Płyty winylowe znanych muzyków oraz tablet multimedialny w ofercie ALDI

Płyty winylowe znanych muzyków oraz tablet multimedialny w ofercie ALDI

Już w najbliższą sobotę we wszystkich sklepach ALDI w Polsce w ramach najnowszej promocji pojawią się w sprzedaży płyty winylowe od polskiego dystrybutora JAWI. W szerokiej ofercie klienci ALDI będą mogli znaleźć różne tytuły muzyki polskiej i zagranicznej, m.in. E. Presley Elvis „In Love”, K. Krawczyk „W Piękny Rejs”, czy J.Cash „Folsom Prison Blues”. Ale to nie wszystko! Od środy 30.03 w sprzedaży pojawi się tablet z wyświetlaczem FULL HD marki MEDION.

To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów muzyków minionych dekad – zapewnia ALDI. Jest to wszechstronna kolekcja, która spełni wymagania każdego kolekcjonera. W ofercie będzie można znaleźć krążki z muzyką reprezentatywną dla różnych epok i gatunków z ostatnich lat. Oprócz wcześniej wymienionych tytułów w ofercie dostępne będą również wydania Perfect, Papa Dance, Kobranocka, IRA, Edith Piaf, Fitzgerald, Smokie, The Shadows, Sabrina, Ella&Louis oraz składanka Jazz For Special Moments. Płyty winylowe będzie można zakupić za 49,99 zł. Oferta dostępna będzie do wyczerpania zapasów. Warto dodać, że taka akcja w sklepach ALDI pojawia się już drugi raz, dlatego specjalnie na potrzeby promocji powstało dedykowane logo z hasłem „Winyle w ALDI”.

Natomiast od środy 30.03 we wszystkich sklepach ALDI pojawi się nowoczesny tablet multimedialny marki MEDION. Dyskonter zapewnia, że produkt będzie objęty po zakupie trzyletnią gwarancją producenta. Urządzenie wyposażone jest w czytnik kart pamięci microSD/microSDHC oraz microSDXC. Jest to niewielkich rozmiarów sprzęt, który będzie można zabrać do szkoły, na uczelnię lub w podróż. Dzięki ekranowi o przekątnej 10,35’’ użytkownik będzie mógł sprawnie obsługiwać pliki multimedialne i gry. Pamięć wewnętrzna tabletu to 64GB, która idealnie sprawdzi się do przechowywania plików wideo oraz zdjęć.

***

ALDI w Polsce posiada 203 sklepy i zatrudnia blisko 3600 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. W najnowszej kampanii hasło marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca i zawsze można znaleźć COŚ w ALDI: coś na obiad, coś słodkiego, coś na deser, czy coś dla domu.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii.

Translate »