Podaruj bliskiej osobie szczęście – kup skok spadochronowy!

Podaruj bliskiej osobie szczęście – kup skok spadochronowy!

Chcesz sprawić komuś bliskiemu wyjątkowy prezent? Wszystkie pomysły, które przychodziły Ci do głowy już dawno zostały wykorzystane? Oczekujesz, że będzie to coś wyjątkowego, niezapomnianego, co wywoła ogromny uśmiech, a jednocześnie zaskoczenie u obdarowanej osoby? Jest na to sposób! Kup skok w tandemie.

Dlaczego właśnie skok?

Ten ważny dzień zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie wiesz co kupić. Takiego prezentu na pewno mało kto się spodziewa. Wiesz, że ta osoba lubi adrenalinę lub po prostu chciałaby spróbować czegoś nowego? Jednocześnie szukasz oryginalnego upominku – skok spadochronowy to strzał w dziesiątkę. Podarujesz wspaniałe wspomnienia, nietuzinkowe przeżycie, zastrzyk ekstremalnych emocji oraz całkowite poczucie bezpieczeństwa (wszystko w jednym!). Dla osób, które kochają wrażenia będzie to spełnienie marzeń. Tym, którzy na co dzień nawet o tym nie myślą, sprawisz możliwość zasmakowania sportu ekstremalnego na własnej skórze, ale w bezpiecznych warunkach

Kto może skoczyć?

Obawiasz się kursów, przygotowań, martwi Cię brak kwalifikacji? Skok w tandemie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z podniebnymi sportami. Niczego nie musisz robić samodzielnie, skok odbywa się w dwie osoby – pasażer i tandem pilot. Nad wszystkim czuwa doświadczony instruktor, który dba o zapewnienie bezpieczeństwa, a także wspaniałej atmosfery. Jedynym zadaniem kandydata do skoku jest czerpanie radości. W trakcie krótkiego naziemnego szkolenia tandem pilot przedstawia szczegóły kolejnych etapów skoku, opowiada o kwestiach bezpieczeństwa i odpowiada na pytania.

Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia ani badań lekarskich – wystarczy ogólnie dobry stan zdrowia. Istnieją jednak przeciwwskazania uniemożliwiające lot, są to:

  • waga powyżej 115kg
  • ciężkie schorzenia kręgosłupa
  • epilepsja
  • ostra niewydolność układu krążenia
  • ostra niewydolność układu oddechowego
  • wrodzona łamliwość kości
  • wzrost poniżej 130 cm

Wszelkie wątpliwości dotyczące stanu zdrowia należy skonsultować wcześniej z lekarzem.

Jak zamówić skok?

Nic prostszego… Nie trzeba nawet wstawać z wygodnego fotela, a wspaniały prezent masz na „kliknięcie myszki”. Wszelkich formalności dokonasz przez Internet. W ofercie skoków tandemowych znajdują się różne opcje – skok z 3000m. lub 4000m., filmowanie przez dodatkowego skoczka – kamerzystę albo kamerę GoPro, umieszczoną na ręku instruktora. Ceny wahają między 549zł, a 950zł. w zależności od wybranego wariantu skoku. Ze szczegółami oraz ciekawymi promocjami możesz zapoznać się na stronie www.skydive.pl

Zakupiony voucher jest ważny 12 miesięcy, a osoba obdarowana sama może wybrać termin tego niesamowitego przeżycia.

Na jaką okazję?

Skok tandemowy sprawdzi się jako prezent na urodziny, gwiazdkę, wieczór panieński, kawalerski, rocznicę, prezent ślubny itd. Każda okazja, jaka tylko przyjdzie Ci do głowy, może być uświetniona niezapomnianą, podniebną przygodą. Nie ma piękniejszego prezentu niż wspaniałe wspomnienia. Podaruj bliskiej osobie szczęście.

Translate »