Pogromca żywiołu wody –  zegarek G-SHOCK Frogman

Pogromca żywiołu wody – zegarek G-SHOCK Frogman

Po spektakularnym debiucie analogowej wersji zegarka G SHOCK Frogman GWF-A1000 japońscy projektanci wprowadzają na rynek jego najnowszą wersję, modele GWF-A1000C oraz GWF- A1000XC.

Zaufany pogromca żywiołu wody wyposażony jest teraz nie w pasek ale w bransoletę wzmocnioną włóknem węglowym składającą się z ruchomych  elementów i specjalnym mechanizmem przy zapięciu, który pozwala ją skracać i wydłużać. Taka konstrukcja pozwala posiadaczowi Frogmana wygodnie nosić zegarek na skafandrze nurkowym – a po złożeniu bransolety – na skórze nadgarstka.

G-SHOCK Frogman to mocny element załogi MASTER OF G – specjalistycznych zegarków do zadań specjalnych. Ten zaufany model panuje nad żywiołem wody i będzie towarzyszyć w podwodnych wyzwaniach.

Frogman dba o nasze bezpieczeństwo- pozwala eksplorować podwodne krainy, pilnując by nie przekroczyć granicy bezpiecznego nurkowania.  Legendarna moc zegarka ukryta jest pod niezwykle wytrwałą obudową. Szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną gwarantuje wytrzymałość na uszkodzenia i rewelacyjną widoczność. Frogman zasilany jest poprzez mechanizm Tough Solar. To niezawodne źródło energii dla naszego pogromcy głębin.

Super moce Frogmana uruchamiamy przez wciśnięcie przycisku. Wtedy Frogman jest gotowy na podwodną przygodę. Wskazówki godzinowa i minutowa łączą się – i już wspólnie, wyraźnie odmierzają czas nurkowania.

Dodatkowe funkcje dla nurków to dziennik ostatnich 20 aktywności. Oprócz tego wskaźnik pływów i fazy księżyca pozwolą na rozpoznanie odpowiedniej pory do nurkowania. Tarcza, dzięki ledowemu, mocnemu podświetleniu, jest bardzo dobrze czytelna pod wodą.

Po powrocie do trybu  „lądowego” dysponujemy całym pakietem funkcji zarządzania czasem.

Zegarek ma wiele typowych dla czasomierzy G-SHOCK funkcji– alarm, stoper, 24 h timer, strefy czasowe. Dokładny czas gwarantuje odbiór sygnału zegarów atomowych  z satelitów krążących wokół Ziemi.  Frogman GWF-A1000  jest wyjątkowy w każdym calu – nie da się go nie rozpoznać  –  ma asymetryczną obudowę, jego mechanizm chroni unikatowa koperta typu monocoque (stanowiąca jedną całość, bez dekla)   wykonana z włókien węglowych co sprawia, że jest wyjątkowo lekka oraz wytrzymała.  Z tyłu obudowy znajduje się charakterystyczny rysunek, symbol FROGMANA, gwarancja wodoszczelności 200 m WR200m zgodnie ze standardami ISO dla zegarków nurkowych .

Zegarek automatycznie odnotowuje dane z nurkowania – miejsce, czas i rekordowe osiągnięcia.  Ten model łączy się poprzez Bluetooth ze smartfonem i dzięki dedykowanej aplikacji przekazuje dane z zejść pod wodę. Bluetooth pozwala też  na automatyczną synchronizację czasu, kontrolę funkcji treningowych.

Nowy Frogman GWF-A1000C- 1AER i GWF-A1000XC- 1AER jest już dostępny w ograniczonych ilościach timetrend.pl oraz u wybranych partnerów handlowych Grupy ZIBI S.A.

Translate »