Półmaraton Wielicki pod skrzydłami OTCF

Półmaraton Wielicki pod skrzydłami OTCF

Już za tydzień, 27 września na ulicach Wieliczki i okolic rywalizować będą amatorzy i pasjonaci biegania. Głównym sponsorem wydarzenia jest firma OTCF Sp. z o. o. z Wieliczki, która dodatkowo ufundowała część nagród.

oth-fb-timeline

Jest to pierwsza tego typu impreza w regionie. Rangę wydarzenia podnosi fakt, że w trakcie wyścigu odbędą się Mistrzostwa Polski AZS w Półmaratonie oraz to, że bieg ma atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. OTCF Sp. z o. o. zawsze chętnie wspiera organizację wydarzeń o charakterze sportowym, zarówno lokalnych, jak i tych o zasięgu międzynarodowym. Natomiast zaangażowanie firmy w I Półmaraton Wielicki ma szczególne znaczenie, gdyż integruje środowisko lokalne, którego częścią jest producent odzieży sportowej.

budynek

Sponsor przygotował dla uczestników nagrody, w których skład wchodzi odzież i akcesoria marki Outhorn. Dodatkowo uczestnicy rywalizacji otrzymają 1200 dedykowanych bonów rabatowych na zakupy w markowych salonach 4F.

OTCF Sp. z. o. o. jest czołową polską firmą, produkującą odzież i akcesoria sportowe. Jest właścicielem marek 4F, Outhorn i Tutto Bene, a jej systematyczny rozwój od 1995 roku wciąż nabiera tempa. Od 2007 roku projektuje i dostarcza polskim sportowcom oficjalną odzież podczas zimowych i letnich Igrzysk Olimpijskich.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »