Polski team Dare 2b testuje odzież sportową brytyjskiej marki

Polski team Dare 2b testuje odzież sportową brytyjskiej marki

Marka Dare 2b tworzy odzież o dopracowanym kroju, materiałach o wysokich parametrach technicznych i odważnym, nowoczesnym wzornictwie dla wszystkich, którzy chcą być aktywni o każdej porze roku. Wywodzi się z Anglii, a jej początki sięgają 2000 roku. Produkty Dare 2b obecne są w ponad 60 krajach na świecie. Niemal w każdym z nich marka współpracuje z wybranymi testerami. Jest to grupa zwariowanych osób należących do światowej czołówki w swoich dyscyplinach sportu, takich jak zwycięzca Tour de France, Hiszpan Oscar Pereiro.

Członkowie Dare 2b Team pomagają w tym, by odzież wypuszczana na rynek była jak najlepsza. W Polsce do grona ambasadorów marki należy już kilkadziesiąt osób, związanych z różnymi aktywnościami. Używają oni produktów z kolekcji sportowych Dare 2b podczas startów w zawodach, na treningach oraz na co dzień. Przedstawiamy polski team Dare 2b.

1. GrzegorzSudoł

Grzegorz Sudoł

Trzykrotny olimpijczyk, brązowy medalista mistrzostw świata i srebrny medalista mistrzostw Europy w chodzie sportowym. Reprezentował Polskę w pucharze Europy (medale drużynowe) i w pucharze świata. Absolwent oraz pracownik Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trener lekkiej atletyki. Upór i konsekwencja w dążeniu do celu – to jego recepta na sukces.

2. LukaszZdanowski

Łukasz Zdanowski

Trenuje biegi górskie i skialpinizm. Mimo młodego wieku ma już spore sukcesy na koncie: był drugi na Baikal Ice Marathon (bieg po zamarzniętym jeziorze Bajkał w warunkach zimowych), a także zajął II miejsce w Salomon Ultra-Trail® Hungary na dystansie 115 km. To, co go „kręci” poza bieganiem, to szybkie zdobywanie szczytów górskich. Na wbiegnięcie i zbiegnięcie z Mont Blanc potrzebował zaledwie 7 godzin i 55 minut.

3. EmiliaRomanowicz

Emilia Romanowicz

Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w narciarstwie biegowym. Obecnie utytułowana biegaczka, dietetyk i trenerka. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Prowadzi bloga kulinarnego ze zdrowymi przepisami dla sportowców Fit Kuchta i równie pewnie jak na trasach biegowych czuje się w kuchni.

4.AnnaKacka

Anna Kącka

Młoda polska biegaczka, która zajmuje czołowe miejsca w biegach górskich. Jej największy sukces to pierwsze miejsce w parze kobiecej w najbardziej prestiżowych zawodach w Polsce – w Biegu Rzeźnika (2016). Drugą ogromną pasją Ani jest narciarstwo alpejskie. W przyszłości chciałaby spróbować swoich sił w zawodach skitourowych, łącząc obie interesujące ją dyscypliny sportu.

5. PawełKrawczyk

Paweł „Pigmej” Krawczyk

Wspinacz, skialpinista, miłośnik roweru MTB, ale przede wszystkim biegacz-pasjonat. Choć pierwszy start na asfalcie zaliczył kilkanaście lat temu, dopiero stosunkowo niedawno odkrył dla siebie biegi górskie, od razu plasując się w czołówce zawodników. Trenuje z Deą, swoim psem, i to ona zazwyczaj narzuca tempo 🙂

6. Ida_Kups

Ida Kupś

Nastoletnia wspinaczka z Krakowa, która nie tylko pokonuje trudne drogi w skałach, ale także na równym poziomie z seniorami rywalizuje w zawodach. Stoi dopiero na początku swojej życiowej drogi, ale już teraz warto śledzić jej losy…

7. wioslarki_czworkapodwojna

Monika Ciaciuch, Maria Springwald, Joanna Leszczyńska, Agnieszka Kobus

Cztery charaktery w jednej łódce, a cel ten sam – meta! Wioślarska żeńska czwórka podwójna wygrywała już Puchary Świata, stała na podium podczas mistrzostw świata, a na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro zdobyła brązowy medal!

8. BRTWrocław

BRT Wrocław

Bike Riders Team czyli ambitna amatorska drużyna kolarstwa górskiego i szosowego z Wrocławia, trenująca oraz startująca na wielu rowerowych imprezach na terenie Dolnego Śląska i nie tylko! BRT Wrocław liczy około 20 członków, jej liderem jest Łukasz Wolny. W BRT jeżdżą mocno, trenują jeszcze mocniej, a na wyścigach taktykę mają prostą: do połowy na 100%, a potem szybciej!

9. Podhale

TATRASKI Podhale Nowy Targ

Polski klub hokejowy, najbardziej utytułowany w Polsce. Drużyna „Szarotek” zdobyła najwięcej tytułów mistrzowskich (aż 19!), a wielokrotnie nagradzana była srebrnym i brązowym medalem mistrzostw Polski. To ponad 80 lat historii!

Odzież Dare 2b należy do wyjątkowo dopracowanych na rynku, a przede wszystkim wygrywa stosunkiem ceny do jakości, gdyż głównym celem marki jest dostarczenie produktów bardzo technicznych, ale po rozsądnej i przystępnej cenie. Gdzie się przyda? Podczas wyścigów po szosie, na trasach downhillu, na górskich ścieżkach biegowych, w salce siłowni czy na macie do jogi. Zimą żywiołem Dare 2b jest puch i ubrania marki można spotkać na rampie, ubitym śniegu czy też na deptaku pod stokiem. Użytkownicy mają gwarancję, że zostały one sprawdzone przez wymagających użytkowników, w tym zawodników z polskiego teamu marki.

Translate »