Pomóż swojemu krajowi wygrać wyzwanie Running League!

Kto powiedział, że bieganie to sport indywidualny?

Od 17 maja do 13 czerwca zapraszamy do udziału w Salomon Running League – możesz pomóc swojemu krajowi i swojej ekipie wygrać pierwsze tego typu międzynarodowe zawody. W którym z 16 krajów uczestniczących w wyzwaniu najbardziej uwielbia się biegi? Podejmij wyzwanie i pokaż nam, że to właśnie Polacy mają bieganie we krwi!

Jak wziąć udział w wyzwaniu?

To proste! Dołącz do Salomon Running League w aplikacji Strava i podejmij nasze wyzwanie:
w ciągu 4 tygodni przebiegnij dystans maratoński.


Ukończony bieg na 42,195 km to nie tylko punkty na koncie Twojego kraju, ale także nagroda od marki Salomon! Za pośrednictwem aplikacji Strava otrzymasz voucher uprawniający do 20% zniżki na zakupy w ramach Salomon.com!

Na tym jednak nie koniec wyzwania!

Nawet jeśli przebiegniesz łącznie 42,195 km, nie zatrzymuj się! Każdy krok zasila konto Twojego kraju i pomaga zyskać przewagę nad konkurencją. Co więcej, każdy kraj jest powiązany z organizacją charytatywną, a wszystkie te instytucje rozdzielą między sobą 15000 €– w zależności od rankingu danego kraju.

Kogo wspieramy w Polsce?

W Polsce walczymy dla Fundacji Zdrowy Ruch, która poprzez program stypendialny WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” pomaga w rozwoju sportowym młodych, zdolnych zawodników, którzy z powodów ekonomicznych mają „na starcie” pod górkę.

Walcz dla Fundacji ramię w ramię z zawodnikiem Team’u Salomon, najlepszym biegaczem górskim świata w 2020r. – Bartłomiejem Przedwojewskim oraz komentatorem sportowymTomaszem Smokowskim.

Dołącz do Strava Salomon Running Club, gdzie powita Cię Max King, który zadba o Twoją motywację
do samego końca wyzwania Running League! Iwreszcie nie zapomnij podzielić się swoimi biegowymi przygodami, dodając hashtag #salomonrunningleague–dzięki temu będziemy mogli wyróżnić zwycięskie kraje, udostępniając Twoją ciężką pracę w naszych mediach społecznościowych!
➦ Pobierz aplikacjęStrava i biegnij, wspierając swój kraj!

Więcej szczegółów:

https://www.strava.com/challenges/salomon-running-league

oraz https://www.salomon.com/pl-pl/strava-salomon-running-league-challenge-2021

Translate »