Popularne Instaxy i opaski fitness w dyskontowej cenie tylko w ALDI!

Popularne Instaxy i opaski fitness w dyskontowej cenie tylko w ALDI!

ALDI przygotował zaskakującą ofertę dla miłośników popularnych Instaxów oraz wielbicieli sportu. Już od środy 5 grudnia po raz pierwszy w świątecznej ofercie sieci pojawi się tzw. natychmiastowy aparat – Instax mini 9 FUJIFILM z wkładem 10 zdjęć w cenie 299 złotych, a także wodoodporna opaska fitness monitorująca ruch i sen Xiaomi za 145 złotych czy przenośny głośnik bluetooth za 145 złotych.

Aparat Instax mini 9 FUJIFILM to następca mini 8 wyróżniający się lusterkiem do selfie, dodatkowym trybem naświetlania „high key” czy obiektywem do zbliżeń, który umożliwia wykonywanie ostrych zdjęć z odległości 35 cm. Aparat dostępny będzie w trzech kolorach –  różowym, błękitnym lub szarym.

Instaxy mini 9 są dostępne w naszej ofercie po raz  pierwszy, jednak przewidujemy, że szybko znikną z półek, zwłaszcza w okresie wzmożonych poszukiwań idealnych prezentów gwiazdkowych. Dla wielu klientów dyskonty stają się dziś coraz bardziej popularnym miejscem poszukiwań tego typu okazjikomentuje Agata Biernacka, Specjalista ds. Komunikacji i PR ALDI Polska.

To jednak nie koniec atrakcji. Od soboty klienci ALDI znajdą w sklepach także elektronikę dla graczy, słuchawki i klawiaturę Ravcore. Każdy z produktów w cenie 99 złotych.

To nie pierwszy raz kiedy ALDI zaskakuje klientów wyróżniającą się ofertą w dyskontowych cenach. Niedawno sieć weszła we współpracę z serwisem zabawkowicz.pl. Od 24 listopada w sprzedaży pojawiła się dedykowana gwiazdkowo-mikołajkowa oferta rekomendowana przez ekspertów portalu wybierającego corocznie „Zabawkę Roku”. Od września ALDI współpracuje również z Siecią Dziedzictwa Kulinarnego, oferując akcje ze specjałami kuchni regionalnych, do tej pory wielkopolskiej, kujawsko-pomorskiej i dolnośląskiej.

Translate »