Potęga ziemi w nowych kolorach G-SHOCK

Potęga ziemi w nowych kolorach G-SHOCK

Dwa bestsellerowe modele zegarków G-SHOCK:  oktagon GA2100 i mocno sportowy GA 2000 właśnie wchodzą do sprzedaży w nowych barwach!  Marka G-SHOCK pragnie oddać hołd potędze Ziemi i celebrować jej piękno nowymi barwami swoich kultowych zegarków. Granat oceanu, szarość i beż plaży i kompozycja barw marmuru – to nowe kolory japońskich bestsellerów.

GSHOCK  GA 2100 pojawił się w matowym granacie oceanu  (model GA-2110ET-8AER) i chłodnej szarości skandynawskiej plaży (model GA-2110ET-2AER). Te modelei mają średniej wielkości kopertę i mogą być przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn

Zegarek G-SHOCK GA 2100 pojawia się w kolorze skały (model GA-2000WM-1AER) – szare i  beżowe tony tworzą piękną całość przypominającą marmur.

Wszystkie nowości dostępne są już w sieci salonów Time Trend oraz na www.timetrend.pl    i u wybranych partnerów handlowych Zibi.

Pełna oferta zegarków G-SHOCK dostępna w sklepie internetowym timetrend.pl: https://bit.ly/2UCsrqp

Strona marki G-SHOCK: https://www.zibi.pl/g-shock/

Oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem zegarków G-SHOCK w Polsce jest ZIBI S.A. Zapraszamy do kontaktu z działem B2B: https://www.zibi.pl/oferta-b2b/oferta-dla-firm/zapytaj-o-oferte/

Translate »