Prezentacja nowej kolekcji Femi Stories w salonie 4Faces. Wyjątkowa kolaboracja z marką Disney

Prezentacja nowej kolekcji Femi Stories w salonie 4Faces. Wyjątkowa kolaboracja z marką Disney

Pierwszy dzień jesieni to idealny moment na odświeżenie swojego wizerunku oraz przegląd szafy. Jedna z kapsuł kolekcji AW18’ Femi Stories jest efektem współpracy z Disney’em. Femi dołączyła do zgranej paczki przyjaciół Kubusia, a w ofercie outdoorowej wiodącą rolę pełnią miodowe żółcienie, czarno-białe paski oraz Winnie print. Produkty z wyjątkowej kolekcji będzie można zobaczyć w multibrandowym salonie 4Faces w Galerii Północnej w Warszawie. Na miejscu nie zabraknie również dodatkowych atrakcji.

Jesienna kolekcja Femi Stories jest pełna kontrastów i nieoczywistych połączeń, zaskakuje niczym… kobieta. Disney x Femi to unikalna kolaboracja z największym na świecie producentem filmów dla dzieci. Dominującą paletą kolorystyczną i printową są biel, czerń, ciemny błękit, pudrowy róż, miodowe żółcienie, czarno-białe paski, Winnie print. Oferta outdoorowa została zainspirowana bajkami z Kubusiem w roli głównej.

Femi Stories i 4Faces powitają pierwszy dzień jesieni 22 września. Będzie on pachnieć miodem i elektryzować bogatą paletą barw. Ponadto, nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Na miejscu będzie można odwiedzić modowy mini showroom Femi Stories, a stylistka paznokci będzie ozdabiać dłonie w bajkowe wzory. Po południu odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na jesienną stylówkę Femi, który jest prowadzony w mediach społecznościowych.

Goście będą mogli również skorzystać z porad stylistki Gabi Yacka. Jej wybory modowe stanowią wyjątkową kompilację francuskiego szyku i japońskiego minimalizmu z nutą afrykańskiej różnorodności. W zakupach doradzi z kolei personal shopper, Iza Wojnowska – dziennikarka i prezenterka C+, autorka książki „Hygge po polsku”, specjalistka od hygge, mody, zakupów i czerpania radości z codzienności.

Marka Femi Stories jest dostępna w salonach 4Faces od uruchomienia naszego pierwszego konceptu. Wspólnie koncentrujemy się na kobietach, ich modowych wyborach oraz pasjach. Najnowsza kolekcja jest jedyna w swoim rodzaju. Femi Stories to nie tylko najwyższa jakość, ale przede wszystkim poszukiwanie odważnych rozwiązań, kreatywność i swoisty archipelag soczystych kolorów. Odzież jest odzwierciedleniem kobiecego temperamentu, który postaramy się zidentyfikować podczas naszego wydarzenia – podsumowała Paulina Paszczyk, dyrektor multibrandowych salonów 4Faces.

Salon 4Faces w Galerii Północnej przeobrazi się w Stuwiekowy Las w sobotę, 22 września. Część główna wydarzenia rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do 18:00. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu Jesienna Stylówka #femistories4faces nastąpi o godz. 16:00.

Translate »