Projekt Chiruca Expedition startuje po raz czwarty! Zgłoś swoją wyprawę i wygraj niezawodne buty dla całej ekipy!

Projekt Chiruca Expedition startuje po raz czwarty! Zgłoś swoją wyprawę i wygraj niezawodne buty dla całej ekipy!

Znana i ceniona hiszpańska marka butów turystycznych – Chiruca, zaprasza do udziału w czwartej edycji projektu Chiruca EXPEDITION! Regulamin projektu został poddany niewielkim modyfikacjom, które powinny spodobać się uczestnikom, najważniejsza z nich to, ze względu na panująca wciąż pandemię, wydłużenie terminu rozpoczęcia wyprawy aż do 31.12 2022 roku.

Jeśli planujesz przejście Camino de Santiago (a może Camino Polaco?), wyjazd w niegościnne kazachskie stepy, zobaczenie na żywo Bajkału a może masz w planach zdobycie Korony Gór Polski – to jest projekt w sam raz dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy planowana wyprawa z założenia ma być ekstremalna i niebezpieczna, czy też zamierzasz spokojnym krokiem przemierzać beskidzkie szlaki i lasy, marka Chiruca może pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów – po prostu zgłoś swoją wyprawę do udziału.

Pomagamy podróżnikom, turystom i ludziom z pasją w spełnianiu swoich marzeń. Z okazji 20-lecia obecności marki Chiruca w Polsce, wyposażymy w niezawodne buty 20 wypraw – po 5 wypraw w każdej rocznej edycji. To znaczy, że to już prawdopodobnie przedostatnia szansa na wzięcie udziału w projekcie!

Osoby, które zostały wybrane w pierwszej edycji zorganizowały wyjazd na włoskie via-ferraty, przeszły przez włoskie Alpy Bergamskie, zdobyły Kilimandżaro, wspięły się na 100 szczytów z okazji 100-lecia Niepodległości oraz odwiedziły 46 stolic Europy – trzeba przyznać, że było interesująco, ale także różnorodnie! Teraz Ty masz szansę by osiągnąć swój cel.

Druga edycja była równie ciekawa! Zwycięzcy udali się w podróż poślubną przez Gruzję, Oman aż do Nepalu, by dotrzeć do Everest Base Camp i przejść Annapurna Circuit. Inne wyprawy zdobyły (rodzinnie!) Główne Szlaki Polski, przeszli Wschodniokarpacką część Głównego Szlaku Beskidzkiego, udali się do źródeł melanżu – do Gruzji na Suprę, czyli tradycyjną gruzińską ucztę czy przeszli popularny szlak GR20 na Korsyce!

Niestety wiele planów trzeciej edycji pokrzyżowały obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Niemniej jednak udało się przejść najdłuższy słowacki szlak – z przełęczy Dukielskiej aż do Bratysławy czy wybrać się w podróż na północ Europy, która łącznie liczyła 7000 kilometrów!

Mamy ogromną nadzieję, że IV edycja będzie mogła odbyć się już normalnie i dostarczy niesamowitych wrażeń i niezapomnianych przygód.

Harmonogram IV edycji:

 • do 30.04.2021 – należy zgłosić wyprawę do konkursu, wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: biuro@pmdystrybucja.pl lub poprzez dedykowaną zakładkę na stronie www.chiruca.pl,
 • do 15.06.2021 – zostanie wyłonionych 5 wypraw, które otrzymają wsparcie w 2020 roku.

Maksymalny planowany termin rozpoczęcia zgłoszonych wypraw to 31.12.2022 r.

Wyłonienie zwycięskich wypraw:

 • Informacja o każdej zgłoszonej wyprawie zostanie opublikowana na Facebooku Chiruca-Outdoor oraz w dedykowanej zakładce na stronie chiruca.pl.
 • Informacja o wyprawach, które zakwalifikują się do głosowania, zostanie opublikowana do 01.05.2021, możliwość głosowania będzie aktywna w okresie 01-31.05.2021.
 • Wyprawa, która otrzyma największą ilość polubień na Facebooku, zostanie zwycięzcą projektu.
 • Przedstawiciele Organizatora, wybiorą dodatkowe dwie wyprawy wśród kolejnych dziewięciu, które zdobędą największą ilość polubień, ponadto wybiorą dwie wyprawy wśród wszystkich, które zostały zgłoszone. Łącznie zostanie nagrodzonych 5 wypraw!
 • Wyniki zostaną ogłoszone do 15.06.2021 na stronie www.chiruca.pl oraz profilu FB Chiruca-Outdoor.

Świadczenia marki Chiruca [Sponsora]:

 • Organizator przekaże Uczestnikom nagrodzonych wypraw po jednej parze butów Chiruca – maksymalnie cztery pary butów dla każdej wyprawy, a także po jednej bandanie lub t-shircie [maksymalnie 4 sztuki]. Model, kolor i rozmiar butów zostanie uzgodniony pomiędzy Organizatorem i Uczestnikiem. W uzasadnionych przypadkach Organizator dopuszcza możliwość zamiany butów na inne, uzgodnione z Uczestnikami, produkty marki Chiruca.
 • Organizator umożliwi nagrodzonym wyprawom, zakup dodatkowych par butów, maksymalnie 4 pary dla każdej nagrodzonej wyprawy, z 40% rabatem od sugerowanych cen detalicznych publikowanych na chiruca.pl. Zakup będzie możliwy przed zgłoszonym, planowanym terminem rozpoczęcia wyprawy.

Zobowiązania sponsorowanej wyprawy [szczegółowa informacja w umowie sponsorskiej]:

 • umieszczenie logo i bannera marki Chiruca na stronie internetowej i profilu FB wyprawy,
 • przeprowadzenie testu otrzymanych butów,
 • wykonanie zdjęć otrzymanych butów w trakcie wyprawy i przekazanie ich Sponsorowi,
 • informowanie w publikacjach na temat wyprawy o tym, że Chiruca wyposaża wyprawę w buty,
 • umożliwienie Sponsorowi promowanie wyprawy,
 • opublikowanie zdjęć otrzymanych butów na profilu wyprawy na Instagramie,
 • umożliwienie przeprowadzenia wywiadu przez Sponsora po zakończeniu wyprawy,
 • inne działania ustalane indywidualnie.

Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i umową sponsorską.

Chcesz zgłosić swoją wyprawę? Nie czekaj – wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Czekamy do końca kwietnia 2021!

Translate »