Promocje + finał Szmaty, czyli …odwiedź Marmota na  14. Krakowskim Festiwalu Górskim!

Promocje + finał Szmaty, czyli …odwiedź Marmota na 14. Krakowskim Festiwalu Górskim!

Godziny dzielą nas od startu jednej z największych imprez górskich w skali globu – Krakowskiego Festiwalu Górskiego. Przypomnijmy: w dniach 2 – 4 grudnia odbędzie się on w Krakowie, konkretnie w murach Pawilonu Dydaktyczno – Sportowego na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego. Złotym Sponsorem imprezy jest Marmot – ikona outdooru z Kalifornii,  zarazem producent odzieży i sprzętu dla miłośników wspinaczki i trekkingu. Na 14.KFG będzie miał on swoje specjalne stoisko, na którym nie zabraknie wysokiej jakości produktów, zarówno z nowszych, jak i starszych kolekcji, do nabycia w mocno obniżonych cenach. Swój finał będzie miał tez – sponsorowany przez Marmota – prestiżowy konkurs podciągania na drążku „Szmata za szmatę”. Emocje gwarantowane!

 

 szmata-za-szmate-plakat-konkursowy

Podobnie jak w roku poprzednim, również podczas tegorocznej edycji Marmot pojawi się wraz ze swoim stoiskiem, które rozlokowane będzie tuż przy głównym wejściu na widownię, w sąsiedztwie stoiska firmy GORE. Odwiedzający KFG będą mogli zakupić produkty z regularnej kolekcji, wzory samplowe, jak i produkty z lat poprzednich. Nie zabraknie stricte technicznej odzieży, opartej na kluczowych dla Marmota technologiach jak Gore-Tex®, Primaloft® czy NanoPro™, przeznaczonej zarówno do trekkingu i wspinaczki, jak również do sportów aerobowych. Dostępne będą kurtki oraz spodnie shellowe i softshellowe, puchówki, bluzy, polary itp. Rabaty sięgną przedziału 25 – 50%, dzięki czemu każdy, w korzystnej cenie, będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Wsparciem dla kupujących będzie obecność wykwalifikowanego personelu, który, w zależności od potrzeb, pomoże dobrać odpowiednie produkty.

ryszard-emilewicz-w-akcji-podczas-13-kfg-fot-adam-kokot

Z obecnością Marmota na KFG związany będzie też finał konkursu podciągania na drążku „Szmata za szmatę”. W przeciwieństwie do roku poprzedniego, tym razem odbędzie się on w 2 kategoriach – znanej z poprzednich lat, niezwykle widowiskowej „Szmacie” oraz podciąganiu oburącz, z 30 kg obciążaniem. Co istotne, wciąż można zgłosić się do rywalizacji! Wystarczy kontakt mailowy na marketing@ravenco.eu oraz odwiedziny sklepu górskiego MOKO, gdzie odbywają się eliminacje do konkursu. Regulamin zawodów dostępny jest na http://wspinanie.pl/wp-content/uploads/2016/11/Szmata-za-szmat%C4%99-regulamin-konkursu.pdf. Dla laureatów z miejsc 1-3 w obu kategoriach Marmot przewidział vouchery na zakup odzieży z jego kolekcji!

ako_1566

Finał „Szmaty za szmatę „odbędzie się w niedzielę na sali głównej i poprzedzi – lub będzie wkomponowany – w jedno z głównych dań festiwalu, czyli wręczanie filmowych nagród Grand Prix. Zapowiadają się niezwykłe emocje, zwłaszcza iż w kategorii podciągania na jednej ręce pewny jest udział zwycięzców z lat poprzednich, czyli Ryszarda Emilewicza – triumfatora z lat 2014 i 2015 oraz Łukasza Świrka – zwycięzca z roku 2013. A że niesamowitą krzepę i odwagę trzeba mieć, aby wystartować również oburącz, z balastem 30 kg, pewne jest, iż będzie się działo!

Translate »