Przyjdź na Bieg Debiutanta i poznaj tajniki sztuki wygrywania maratonów!

Przyjdź na Bieg Debiutanta i poznaj tajniki sztuki wygrywania maratonów!

Warszawa, wrzesień 2014 – w sobotę, 27 września br., Timex zaprasza na Bieg Debiutanta – wspólną aktywność przed 36. PZU Maratonem Warszawskim. Całość poprowadzą maratończycy – Olga Kalendarova – Ochal oraz Paweł Ochal.

Bieg_Debiutanta_grafika

– Zapraszamy wszystkich biegaczy, dla których dystans 42, 195 km jest nowym wyzwaniem – mówi Paweł Ochal, wybitny biegacz, trener programu Czas Debiutanta. – Przewidzieliśmy rozgrzewkę, bieg na dystansie 4 km oraz wspólne rozciąganie. Porozmawiamy też na tematy nurtujące wielu początkujących maratończyków: co zjeść przed startem, jaką i czy poprowadzić rozgrzewkę, jak skupić się przed biegiem, w co się ubrać, jak wygrać ze słabością i tzw. ścianą, gdzie się ustawić i na jaki czas biec, co robić na punktach odżywczych oraz jak wygrać maraton , dodaje.

Wszystkich debiutujących maratończyków zapraszamy w sobotę, 27 września o godz. 11:00 do Parku Skaryszewskiego w Warszawie (wejście od Ronda Waszyngtona, zbiórka przy pomniku).

Obowiązuje rejestracja: http://czasdebiutanta.pl/events/spotkanie-i-bieg-debiutanta-przed-maratonem-warszawskim-czyli-trening-z-olga-i-pawlem-ochalami-rozgrzewka-bieg-wlasciwy-rozciaganie-sesja-qa/

Wstęp wolny. ZAPRASZAMY!

Bieg_Debiutanta_Olga_Paweł_Ochal_foto

Informacja o trenerach:
Olga Kalendarova – Ochal
Wielokrotna medalistka mistrzostw Ukrainy, od 2011 obywatelka Polski. Mistrzyni Polski w Półmaratonie, zwyciężczyni Półmaratonu Warszawskiego w 2013. Dwukrotnie na podium Maratonu Warszawskiego – w 2010 oraz 2011 roku. W 2013 triumfatorka Orlen Warsaw Maraton. Multizwyciężczyni biegów ulicznych w Polsce i za granicą. Dwukrotna, wojskowa wicemistrzyni świata w biegach długodystansowych.

Paweł Ochal
Trzynastokrotny medalista mistrzostw Polski, medalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy na 10 km. Zwycięzca Maratonu w Dębnie i Warszawie w 2007 roku. Reprezentant Polski w biegach długich w latach 2002-2008. Wicemistrz Polski w półmaratonie z 2013 roku i 2014 roku. 14krotny medalista Mistrzostw Polski.

Olga Kalendarova – Ochal oraz Paweł Ochal są trenerami w programie Czas Debiutanta.

Informacje o zegarkach sportowych Timex Ironman:
Timex ma unikalne doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie i solidnych zegarków dla sportowców. Pierwszą licencję na markę Ironman Timex uzyskał już w 1986 roku. W świecie międzynarodowego sportu swoją pozycję, innowacyjność i klasę marka Timex Ironman zawdzięcza kolekcji elitarnych monitorów treningu i wielofunkcyjnych zegarków zachęcających do aktywnego stylu życia. Zegarki Timex Ironman noszą sportowcy z całego świata. Od roku 2005 Timex jest Oficjalnym Sponsorem Pomiaru Czasu Maratonu Warszawskiego. Timex od ponad 10 lat jest też jednym z głównych sponsorów maratonu w Londynie oraz maratonu w Nowym Jorku (od 2008 r.). Firma wspiera również zawody triathlonowe Ironman, rozgrywane na pięciu kontynentach. W 2009 Timex rozpoczął też 15-letnią współpracę z New York Giants – kompleks treningowy zespołu nosi nazwę Timex Performance Center.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »