Przyjdź na Bieg Debiutanta i poznaj tajniki sztuki wygrywania maratonów!

Przyjdź na Bieg Debiutanta i poznaj tajniki sztuki wygrywania maratonów!

Warszawa, wrzesień 2013 – w najbliższą sobotę, 28 września br., Timex zaprasza na Bieg Debiutanta – wspólną aktywność przed 35. PZU Maratonem Warszawskim. Całość poprowadzą maratończycy – Olga Kalendarova – Ochal oraz Paweł Ochal.

– Zapraszamy wszystkich biegaczy, dla których dystans 42, 195 km jest nowym wyzwaniem – mówi Paweł Ochal, wybitny biegacz, ambasador Timex. – W programie przewidzieliśmy rozgrzewkę, bieg na dystansie 4 km oraz wspólne rozciąganie. Porozmawiamy też na tematy nurtujące wielu poczatkujących maratończyków: co zjeść przed startem, jaką i czy poprowadzić rozgrzewkę, jak skupić się przed biegiem, w co się ubrać, jak wygrać ze słabością i tzw. ścianą, gdzie się ustawić i na jaki czas biec, co robić na punktach odżywczych oraz jak wygrać maraton, dodaje.

Bieg_Debiutanta _Maraton_Warszawski_foto

Wszystkich debiutujących maratończyków zapraszamy w sobotę, 28 września o godz. 11:00 do Parku Skaryszewskiego w Warszawie (wejście od Ronda Waszyngtona, zbiórka przy pomniku).

Obowiązuje rejestracja: Aleksandra Szafraniec, aszafraniec@communication.pl, 692 059 401.

Wstęp wolny. ZAPRASZAMY!

Bieg_Debiutanta _Maraton_Warszawski_foto2

Informacja o trenerach:
Olga Kalendarova – Ochal
Wielokrotna medalistka mistrzostw Ukrainy, od 2011 obywatelka Polski. Mistrzyni Polski w Półmaratonie, zwyciężczyni Półmaratonu Warszawskiego w 2013. Dwukrotnie na podium Maratonu Warszawskiego – w 2010 oraz 2011 roku. W 2013 triumfatorka Orlen Warsaw Maraton. Multizwyciężczyni biegów ulicznych w Polsce i za granicą.

Paweł Ochal
Trzynastokrotny medalista mistrzostw Polski, medalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy na 10 km. Zwycięzca Maratonu w Dębnie i Warszawie w 2007 roku. Reprezentant Polski w biegach długich w latach 2002-2008. Wicemistrz Polski w półmaratonie z 2013 roku.

Olga Kalendarova – Ochal oraz Paweł Ochal są ambasadorami marki Timex – Sponsora 35. PZU Maratonu Warszawskiego.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »