Puchar Polski w Dogtrekkingu zawita do Beskidu Śląskiego

Puchar Polski w Dogtrekkingu zawita do Beskidu Śląskiego

Już w niedzielę 18 września 2016 r. w Wiśle odbędzie się 5. etap Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Rejestracja do udziału w zawodach już ruszyła na stronie www.dogtrekking.com.pl. Po raz kolejny na czworonogów i ich właścicieli czekać będą trzy trasy – MINI (17 km), MID (26 km) oraz LONG (40 km). Zawody w miejscowości określanej jako „Perła Beskidów” rozpoczną się o godzinie 10:00.

Puchar Polski w Dogtrekkingu 2016 (3)

Po niezwykle emocjonujących zawodach Pucharu Polski w Dogtrekkingu, które w ostatni weekend wakacji odbyły się w Przesiece, impreza zawita na Śląsk. Już 18 września w Wiśle rozegrany zostanie 5. etap cyklu. Wisła, położona w głębi Beskidu Śląskiego, to niezwykle gościnna i malownicza miejscowość. Nie ma wątpliwości, że każdy z odwiedzających znajdzie tu coś dla siebie. Miłośnicy długich wędrówek po górach odkryją zapierające dech w piersi krajobrazy, malownicze zakątki i urozmaicone szlaki. Natomiast weekendowych amatorów rekreacji na świeżym powietrzu, niewprawionych w długodystansowych wyprawach, skuszą wiślańskie bulwary, przepiękny rynek oraz liczne zabytki.

Puchar Polski w Dogtrekkingu 2016 (4)
W Wiśle zawodnicy będą mieli do pokonania jeden z trzech dystansów o różnym stopniu trudności – MINI 17 km, MID 26 km oraz LONG 40 km. Trasy będą w większości przebiegały szlakami turystycznymi. Start główny zawodów zaplanowany jest na godzinę 10:00.

Puchar Polski w Dogtrekkingu 2016 (5)
Na zawodników i kibiców czekać będą również dodatkowe atrakcje przygotowane przez sponsora imprezy – firmę Merrell. W pomarańczowej strefie będzie można odpocząć po zawodach a także wziąć udział w quizie oraz konkursie na Instagramie, w którym do wygrania będą buty Merrell z kolekcji jesień-zima 2016 – All Out Tough Mudder.

Puchar Polski w Dogtrekkingu 2016 (6)
Wizyta w Wiśle w dniach 17-18 września to doskonały pomysł na weekendowy wypad nie tylko dla fanów dogtrekkingu. To również ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu na łonie natury w pięknych okolicznościach przyrody.
Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie Pucharu Polski w Dogtrekkingu: www.dogtrekking.com.pl.

Translate »