PUMA® prezentuje rewolucję w sznurowaniu z NETFIT IGNITE

PUMA® prezentuje rewolucję w sznurowaniu z NETFIT IGNITE

Kontynuując tradycję rozwijania innowacyjnych i zmieniających zasady gry rozwiązań w projektowaniu obuwia sportowego, PUMA zaprezentowała technologię NETFIT – unikalny system sznurowania, który oferuje nieograniczone możliwości związane ze zmianami i dostosowywaniem formy i stylu w ramach jednego modelu. Marka nie zwalnia tempa i powraca z najnowszą odsłoną wielofunkcyjnych sneakersów czyli IGNITE NETFIT.
Technologia NETFIT wzmacnia dopasowanie i stabilność buta dzięki połączeniu zaawansowanej konstrukcyjnie siatki z elastycznym materiałem bazowym. Dzięki tkaninie o heksagonalnych oczkach, użytkownicy IGNITE NETFIT zyskują pełną kontrolę i dowolność nad sposobem sznurowania. Bez względu na styl, sylwetkę, czy potrzeby – każdy może dostosować swój but według własnych upodobań i na miarę potrzeb. Możliwości są nieograniczone. Technologia NETFIT przenosi personalizację na wyższy poziom, dając  wszystkim szansę na bycie tak kreatywnymi, jak tylko sobie zamarzą!
W modelu IGNITE NETFIT rzuca się w oczy PUMA evoKNIT, czyli charakterystyczna dla marki wyższa cholewka ze ściągaczem, której elastyczny materiał zapewnia nie tylko komfort, ale i oryginalny wygląd. Podeszwa z wbudowanym przy pięcie systemem wzmacniającym TPU Heel clip zapewnia optymalną stabilność dla użytkownika.

W ramach designu IGNITE NETFIT nie mogło zabraknąć też patentu PUMA na specjalną piankę PU z zupełnie nowym wzorem chevron jako gwarancją niespotykanej wygody i zwrotu energii. Dodajmy do tej mieszanki uformowaną wkładkę EVA i dostaniemy ponadprzeciętny komfort na każdym kroku naprzód. Zewnętrzna podeszwa zapewnia doskonałą podstawę dla użytkowników, by z pewnością pokonywali kolejne przeszkody na swej drodze. Podeszwa EverTrack w projektach PUMA oznacza wytrzymałość i przyczepność od pięty po palce. Tłoczone elementy flex grooves pozwalają na pełną elastyczność w przedniej części buta. Uzupełnieniem dla tych innowacyjnych zastosowań w IGNITE NETFIT jest nowy design linii przejściowej na całej powierzchni stopy, który poprzez naśladowanie i reagowanie na naturalny sposób poruszania się użytkownika spełnia obietnicę biegu idealnego.
IGNITE NETFIT oferuje całkowity komfort płynący z dopasowania, pozwalając na dostosowanie stylu i formy do własnych potrzeb. Zespół ds. innowacji marki PUMA jako wskazówki dla użytkowników opracował pięć opcji sznurowania dla biegaczy, chociaż wachlarz możliwości jest dosłownie nieograniczony. Pięć systemów sznurowania to:

– sznurowanie Standardowe, dla biegaczy, którzy potrzebują minimalnej asekuracji
– sznurowanie Stabilne, dla biegaczy, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia śródstopia
– sznurowanie Szerokie, dla biegaczy o szerszych stopach,
– sznurowanie Wąskie, dla biegaczy o wąskich stopach
– sznurowanie Wspierające Piętę, dla tych, którzy preferują mocniejsze dopasowanie w tylnej części buta.

Nadążyć z technologią za najszybszym człowiekiem na świecie? To możliwe. Usain Bolt trenuje do tegorocznych mistrzostw świata w Londynie właśnie w IGNITE NETFIT.

„Dużo trenuję, czasem trochę za dużo, a moje treningi są zawsze zróżnicowane. Czasami skupiam się na ćwiczeniach wytrzymałościowych, innym razem pracuję nad szybkością i zwinnością, więc niezwykle ważne są buty na tyle elastyczne, by pasowały do wszystkich typów aktywności,” mówi Bolt. “Najlepsza w technologii NETFIT jest jej konfigurowalność, czyli to, że mogę sznurować buty w dowolny sposób, nie tylko by uzyskać idealne dopasowanie, ale również by uruchomić swoją kreatywność. Czasem marzysz o tym, żeby zaprojektować buty dopasowane idealnie do twojej stopy i teraz już możesz. A co ważne, twoje buty wyglądają świetnie, a to najważniejsze, prawda?”
Adam Petrick, Dyrektor ds. Marketingu Globalnego, powiedział: „Celem marki PUMA jest nieustanne kierowanie designu produktów sportowych w stronę unikalności i innowacyjności. NETFIT zdecydowanie jest tego przykładem – to innowacja w zakresie wydajności, która pozwala sportowcom na każdym poziomie i z różnych dyscyplin stworzyć własne, doskonale dopasowane modele obuwia. Prawdopodobnie jeszcze bardziej ekscytujące, są możliwości twórcze – każdy może użyć sznurówek w różnych kolorach, kształtach, długościach i dać wyraz swojemu stylowi i indywidualnym gustom. Razem z NETFIT, wprowadzamy modę i styl w świat sportu, w sposób unikalny dla PUMY.”
PUMA IGNITE NETFIT będzie dostępny dla mężczyzn i kobiet od 1 czerwca na PUMA.com, a od połowy lipca w sprzedaży w sklepach stacjonarnych PUMA w Polsce. Cena modelu wynosi 579,00 zł.

Poznaj pełnię możliwości i obserwuj nas na Facebooku i Instagramie @PUMA.

Translate »