Rab® The Mountain People

Rab® The Mountain People

Nie dajmy się zwieść wysokiej temperaturze i pięknej pogodzie za oknem – jesień w końcu zawita do nas, a wraz z nią chłód, deszcz i wszechobecna wilgoć…

dlatego już teraz pomyśl o odzieży, która zagwarantuje Tobie zabezpieczenie się przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Z odzieżą RAB nie dość, że nie jest to trudne, to jest jeszcze przyjemne 🙂

Poniżej przedstawiamy wybrane modele odzieży przeciwdeszczowej:

Kurtka przeciwdeszczowa z najwyższym wskaźnikiem wodoodporności trójwarstwowej membrany eVent na poziomie 30.000 mm. Kurtka z przeznaczeniem dla prawdziwych survivalowców, w najtrudniejszy teren, w naprawdę ekstremalnych warunkach atmosferycznych – kod producenta QWG-05, dostępne kolory to black i horizon.

Ale że nie samą ekspedycją człowiek żyje, to w ofercie mamy również modele dostosowane do potrzeb skrojonych na miarę wycieczek weekendowych, krótkich wypadów w góry, czyli krótką mówiąc, bardziej codziennego zastosowania odzieży przeciwdeszczowej.

Polecamy elastyczną kurtkę Spark Jacket – kod producenta wersja męska QWF-57 i wersja damska QWF-58 w rozmaitych kolorach wykończenia. Membraną gwarantującą nieprzepuszczalność wody na poziomie 20.000 mm, jest zastosowany w tym modelu materiał Pertex Shield 2,5 L.

Dopełnieniem tej krótkiej prezentacji (całość kolekcji odzieży przeciwdeszczowej i nie tylko, dostępny pod adresem https://rab.equipment/eu) będą spodnie Downpour Pants – kod producenta wersja męska QWF-62 i wersja damska QWF- 64 w wykończeniu black. Zastosowany materiał to również dwu i pół warstwowy Pertex Shield 2,5 L, a spodnie dostępne są w trzech wersjach długości – short, regular i long.

Translate »