Red Bull Zjazd Na Krechę 2016: 13 lutego 2016, Polana Szymoszkowa

Red Bull Zjazd Na Krechę 2016: 13 lutego 2016, Polana Szymoszkowa

W najbliższą sobotę (13 lutego) na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem rozegrany zostanie czwarty przystanek Red Bull Zjazd na Krechę. Będzie to już ostatnia w tym roku szansa, by sięgnąć po tytuł najszybszego narciarza i snowboardzisty na polskich stokach. Rejestracja do udziału zawodach na stronie www.redbull.pl/zjazdnakreche potrwa do piątku do godziny 9:00. Start pierwszych przejazdów eliminacyjnych rozpocznie się o godzinie 18:30.

7. edycja zawodów Red Bull Zjazd na Krechę bez wątpienia dostarczyła nie lada wrażeń zarówno biorącym udział w zmaganiach narciarzom i snowboardzistom, jak i dopingującej ich publiczności. Podczas przystanków w Jurgowie, Zieleńcu oraz Szczyrku nie zabrakło zawrotnych prędkości, zaciętej walki, szybkiej akcji, a przede wszystkim potężnej dawki pozytywnej energii. W najbliższą sobotę (13 lutego) Red Bull Zjazd na Krechę zawita do Zakopanego, na Polanę Szymoszkową, gdzie odbędzie się finałowy etap tegorocznego cyklu.

Red Bull Content Pool fot. M.Kin

Red Bull Content Pool fot. M.Kin

Zapowiada się niezwykle widowiskowa rywalizacja, gdyż na liście startowej już teraz znaleźć można nazwiska triumfatorów poprzednich etapów. Wśród zawodników pojawią się między innymi Michal Bekes, który w tym sezonie już dwukrotnie stawał na podium oraz Katarzyna Szymańska – zwyciężczyni z ubiegłorocznego przystanku w Zieleńcu i trzecia snowboardzistka w Szczyrku, która zapowiada, że wraca, by powalczyć o pierwsze miejsce. Emocje na najwyższym poziomie gwarantowane, tym bardziej, że narciarze i snowboardziści zmierzą się z ponad kilometrową trasą po zmroku! Największe emocje bez wątpienia zapewni mała hopka tuż przed metą. To tu w poprzednich latach wielokrotnie dochodziło do widowiskowych skoków, gromko oklaskiwanych przez kibiców. Start pierwszych przejazdów eliminacyjnych rozpocznie się o godzinie 18:30.

Red Bull Content Pool fot. M.Kin

Red Bull Content Pool fot. M.Kin

Rejestracja na stronie www.redbull.pl/zjazdnakreche otwarta będzie do piątku (12 lutego), do godz. 9:00. Mistrzowie zawrotnych prędkości powalczą o atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów imprezy – firmy GoPro, HEAD, Quiksilver oraz Roxy. Drobne upominki otrzymają również najbardziej zaangażowani w doping widzowie. To już ostatnia szansa, by sięgnąć po chwałę i tytuł zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę 2016. Nie może Cię tam zabraknąć!

 

Translate »