Ruffwear – radość dla psa i opiekuna!

Ruffwear – radość dla psa i opiekuna!

Na polskim rynku pojawiła się marka, która bez wątpienia przysporzy wiele radości osobom, które kochają spędzać ze swoimi czas na wolnym powietrzu – Ruffwear. Jako opiekun (czasami dość niesfornego) psa bardzo mnie to cieszy. Z produktami tej firmy spotkałem się już jakiś czas temu w Republice Czeskiej, jednak dopiero niedawno dowiedziałem się, że produkty Ruffwear są już także dostępne na naszym rodzimym rynku!

RW-Logo_Vert_Pos_Color

Produkty RUFFWEAR  zaliczają się do tzw. grupy „Dog Trekkingu” to właśnie te produkty cieszą się rekordową popularnością i zainteresowaniem odnotowujemy rekordową popularność oraz olbrzymie zainteresowanie sklepów. Nasze produkty są wykonane z najlepszych materiałów i słyną z doskonałej jakości. Produkowane są w fabrykach na terenie USA od 1994r. Amerykańska firma Ruffwear to lider wśród producentów sprzętu dla aktywnych psów. Firma ta oferuje pełną gamę innowacyjnego sprzętu dla psów. Portfolio marki zawiera psie plecaki, szelki, ubrania, buty, kamizelki ratunkowe, miski , smycze, obroże, posłania  a także inne akcesoria, które pozwalają cieszyć się psom i ich właścicielom z każdego dnia spędzonego w plenerze!

110726_Moon_RW-ss12_673_WEB100203_Moon_RW_fw10_0822_WEB

Wśród wielu produktów warto wymienić bestsellery takie jak:

Ruff Wear Product Shoot - SS12

Webmaster Harness – innowacyjna, wielofunkcyjna uprząż dla psów skonstruowana w sposób, który ułatwia pomoc pupilom podczas pokonywania przeszkód w terenie. Ta uprząż jest używana przez wiele zespołów ratownictwa lawinowego w Stanach Zjednoczonych. Idealny wybór do uprawiania turystyki z psem czy jakichkolwiek innych aktywności!

Ruff Wear FW11

Omnijore Joring System – zestaw zaprojektowany do wszelkich aktywności dla psów pociągowych. Dedykowana do uprawiania skijoringu, mountain-joringu, skatejoringu czy hikejoringu. Doskonale sprawdza się niezależnie od warunków atmosferycznych. Składa się z kilku elementów – uprzęży, pasa biodrowego i liny. Wszystkie te części zostały skonstruowane tak, by zapewniać maksymalny komfort i przyjemność z aktywności fizycznej.

84227e2fef25ac01dbc4508b435a0d3a

Swamp Cooler – niezwykle praktyczne akcesorium, które zapewnia optymalne chłodzenie naszego pupila nawet w najbardziej upalne dni.  Wystarczy zamoczyć je w zimnej wodzie, wyżąć i zapiąć na psa. Jasny kolor Swamp Cooler jest związany z odbijaniem promieni słonecznych a tym samym zapewnianiem dodatkowej ochrony naszego psa.

Ruffwear Product Shoot SS11 - August 2010

Grip Trex boots – buty dla psów stanowiących doskonałą ochronę łap podczas wycieczek, jazdy na rowerze biegania czy jakichkolwiek innych aktywności na świeżym powietrzu. Zapewnia komfort i ochronę naszego psa nawet w trudnych warunkach. Mało tego – w tym modelu zastosowano znaną z „ludzkich” butów podeszwę marki Vibram, której jakości chyba nie trzeba nikomu udowadniać – zapewnia ona niezrównanie dobrą trakcję niezależnie od podłoża!

2070_KibbleKaddie_ForestGreen_PourSpoutOpen_500

Kibble Caddy – doskonały system do przechowywania karmy dla psa podczas podróży. Kibble Caddy pomieści aż 10l pokarmu. Wygodna konstrukcja pozwala na bezproblemowy transport, składowanie a także karmienie naszego psa. Kibble Caddy jest ładowana od góry, posiada zapięcie roll-down, które doskonale zabezpiecza zawartość (znane chociażby z worków wodoszczelnych), posiada także specjalny dozownik na pokarm. Niezastąpiony przedmiot podczas długich podróży!

2045_BivyBota_CampfireOrange_Water_1200

Bivy Bota – minimalistyczna miska dla psów, która idealnie sprawdza się w podróży. O odpowiednie nawodnienie naszego psa należy dbać zawsze i wszędzie dlatego też ten przedmiot powinien znaleźć się  u większości właścicieli psów. Pojemność aż 1,8 litra, przy wadze zaledwie 104 gramów i możliwości złożenia sprawia, że Bivy Bota można zabrać ze sobą zawsze i wszędzie!

140512_RUFF-2021_WEB110128_moon_RW-fw11_931_WEB

Przedstawione w tekście produkty stanowią jedynie skromny wybór z szerokiej oferty marki Ruffwear. Osobiście jestem bardzo zaciekawiony przyjęciem się marki na naszym polskim – wcale nie łatwym rynku. Niemniej jednak myślę, że innowacyjność, jakość wykonania i funkcjonalność tych produktów stoją na takim poziomie, że Ruffwear znajdzie wielu oddanych klientów. Być może niedługo na blogu ukaże się pierwszy pełnowartościowy test produktu tej firmy! 🙂

140512_RUFF-1160_WEB140512_RUFF-1695_WEB

Szczegółowe informacje nt. produktów można znaleźć na oficjalnej stronie marki: www.ruffwear.com

Jeśli ktoś byłby zainteresowany współpracą z polskim dystrybutorem lub miał do niego pytania to kontakt można znaleźć na stronie: www.dog-outdoor.eu

Translate »