Sezon jesień-zima na celowniku z marką Merrell

Sezon jesień-zima na celowniku z marką Merrell

Marka Merrell prezentuje nową kolekcję jesień-zima 2014, a w niej obuwie do hikingu, light hikingu, speed hike, zimowego hikingu oraz modele typowo miejskie. Oferowane produkty obudzą w każdym mężczyźnie odkrywcę. Zachęcą do wyjścia na zewnątrz i prowadzenia bardziej aktywnego trybu życia. Produkty Merrell są odpowiedzią na indywidualne potrzeby i wymagania. Pozwolą bezpiecznie wspinać się podczas górskich wędrówek albo szybko przemieszczać na terenach nizinnych.

Jesienne wędrówki

Hiking, light hiking, speed hike, trekking – zarówno fanom outdooru jak i początkującym turystom, każda z tych dyscyplin pozwoli sprawdzić własne możliwości, aktywnie spędzić czas i zrelaksować się na łonie natury. Wybór odpowiedniego obuwia to podstawa powodzenia każdej pieszej wyprawy.
Na szlaku zarówno nogi piechura jak i jego buty napotykają wiele trudności – kamienie, korzenie, piach czy błoto. Podeszwy M- Select GRIP oraz Vibram zastosowane w butach Merrell zapewnią dobrą trakcję. Dzięki wzmocnieniom na palce ochronią stopy przed przypadkowymi urazami. Technologia M-Select FRESH wykorzystując naturalne mikroorganizmy eliminuje pot oraz usuwa bakterie wywołujące brzydki zapach.
Merrell_15035_CHAMELEON 4 MID WATERPROOF_499pln
Merrell Chameleon Mid 4 Waterproof: 499 zł

Merrell_21237_ANNEX_399pln
Merrell Annex: 399 zł

Merrell_21385_GRASSBOW SPORT GORE-TEX_499pln
Merrell Grassbow Sport Gore-Tex: 499 zł

Zimowe wyzwania

Zimowe wędrówki w górach to nie tylko zimowa zabawa, ale poważne spotkanie z żywiołem. Nawet w nisko położonych partiach o każdej porze istnieje ryzyko zejścia lawiny. Oprócz dużej dawki rozwagi i doświadczonego przewodnika, piechurzy powinny zabrać w trasę obuwie przystosowane do warunków atmosferycznych. Odpowiednio dobrany model pomoże podczas pokonywania zimowych szlaków, utrudnień takich jak zaśnieżone trasy oraz oblodzone stoki. Obuwie z linii Winter Hike jest stworzone, aby stawić czoło trudnym warunkom w zimowej aurze dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Izolacja M-Select Warm, która składa się z mikroprzestrzeni zatrzymujących ciepło ciała. Buty nadają się do wędrówek w bardzo niskich temperaturach, sięgających nawet minus 40 stopni Celsjusza. Technologia M-Select DRY wykorzystuje wodoodporne membrany i oddychające materiały, dzięki którym stopa zawsze pozostaje sucha. Zima to również narciarskie wyjazdy w góry, a po zejściu ze stoku niezbędne są buty, które ogrzeją stopy i zapobiegną poślizgnięciom.

Merrell_21117_POLARAND 6 WATERPROOF_499pln
Merrell Polarand 6 Waterproof: 499 zł

Merrell_21127_POLARAND ROVE WATERPROOF_499pln
Merrell Polarand Rove Waterproof: 499 zł

Miejski odkrywca

Nawet w mieście każdy mężczyzna bywa odkrywcą. Codzienne spacery, przemieszczanie się do pracy a także spotkania ze znajomymi dają okazję do poznania nowych zakamarków miasta i zejścia z utartej trasy. Buty z linii Urban Explorer zapewnią komfort przez cały dzień zmagań w miejskim labiryncie. Technologie M-Select pozwolą w pełni cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu.

Merrell_68985_RANT DEX_299pln

Merrell Rant Dex: 299 zł

Merrell_68995_RANT EVO MID_299pln
Merrell Rant Evo Mid: 299 zł

Odskocznia – czas ruszyć za miasto

Ucieczka za miasto jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy w weekend nastawić wcześniej budzik, wyruszyć w teren i wziąć głęboki oddech. Wędrówki po lesie, jazda na rowerze, spacery po zimowej plaży. Buty z linii Country Escape łączą stylowy wygląd z outdoorowymi technologiami, zapewniają idealne dopasowanie, a zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że są wytrzymałe.

Merrell_53729_HELIXER MORPH FROST_389pln

Merrell Helixer Morph Frost: 389 zł

Merrell_53729_HELIXER MORPH FROST_389pln
Merrell Helixer Morph: 359 zł

Out.Perform. Marka Merrell, dzięki nowemu globalnemu hasłu inspiruje do codziennego podejmowania wyzwań, pokonywania własnych słabości oraz poprawiania swoich wyników.
Merrell od ponad 30 lat zapewnia wysokiej jakości obuwie wszystkim entuzjastom aktywnego wypoczynku. W jego ofercie są buty typowo wyczynowe, jak i modele znakomicie wpisujące się w krajobraz miejski.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »