Siedem maratonów w siedem dni Premiera dokumentu „Uplifting Trails Border to Border Lesotho”

Siedem maratonów w siedem dni Premiera dokumentu „Uplifting Trails Border to Border Lesotho”

Czterech ambasadorów globalnej społeczności ASICS FrontuRunner, wraz z lokalnym przewodnikiem, 10 października 2021 r. z sukcesem podjęło terenowe wyzwanie, pokonując południowoafrykańskie pasmo górskie Lesotho. Biegacze w ciągu siedmiu dni pokonali w sumie 250 km. Marka ASICS przygotowała specjalny dokument „Uplifting Trails Border to Border Lesotho”, podsumowujący ich zmagania z wymagającym terenem, przewyższeniami oraz zmęczeniem zarówno fizycznym, jak i psychicznym.

Od łez, po radosne świętowanie – film pokazuje spektrum emocji związanych z pokonaniem dystansu maratońskiego codziennie, przez siedem dni z rzędu. Eksponuje również nierozerwalną więź pomiędzy biegaczami i podnoszącą na duchu moc, jaką bieganie ma dla ciała oraz umysłu. Czterech członków ASICS FrontRunner z Wielkiej Brytanii, RPA i Norwegii połączyło siły z lokalnym olimpijczykiem, Tstotangiem Maine, aby przedostać się przez pasmo górskie Lesotho, znane z wysokich wzniesień oraz wymagającego terenu.

To była prawdziwa przygoda życia. Dała mi wiele satysfakcji, a także skłoniła do wielu refleksji. Cały zespół doświadczył niesamowitych wzlotów, niewyobrażalnych upadków i ogromnego poczucia dumy podczas ukończenia tej biegowej wyprawy – powiedział Edward Clarkson, ambasador ASICS FrontRunner z Wielkiej Brytanii.

Film dokumentalny powstał przy współpracy z Iconic Agency. Premiera na kanale YouTube ASICS Europe odbędzie się we wtorek, 1 lutego o godz. 19:00:

https://www.youtube.com/watch?v=J8FUUzSMGlE

Translate »