Skechers motywuje! Kolorowe buty na Jesień

Skechers motywuje! Kolorowe buty na Jesień

Krótsze dni, deszczowe wieczory i niska temperatura – jesienią zwykle nadchodzi kryzys treningowy. Po zakończeniu sezonu bikini znalezienie motywacji do aktywności fizycznej nie jest łatwe – Skechers znalazł na to sposób! Dzięki najnowszej, pełnej kolorów kolekcji butów ćwiczenia staną się o wiele przyjemniejsze. Trening: czas start!

SKECHERS_359_99_pln__1_

Na przekór jesiennej aurze, linia Skechers Sport wprowadza na salę treningową mix kolorów i wzorów. Nowa kolekcja to kontrastowe zestawienia energetycznych barw oraz połączenie szarości z elementami fluo. Każdy z modeli świetnie dopasowuje się do sportowego outfitu nadaje mu stylowego charakteru i dodaje energii podczas ćwiczeń!
SKECHERS_299_99_pln__3_
Tej jesieni Skechers stawia także na innowacje technologiczne, które zapewnią bardziej efektywny trening. Buty ze sportowej linii charakteryzują się niesamowicie lekką konstrukcją, gwarantującą pełen komfort podczas treningów. Przepuszczające powietrze materiały zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza, dlatego świetnie sprawdzą się zarówno podczas ćwiczeń na siłowni, jak i tych na zewnątrz. Marka w swoich udogodnieniach idzie o krok dalej. Każdy fason wyposażony jest we wkładkę Memory Foam, która dopasowuje się do kształtu stopy. W kolekcji znajdują się także modele z systemem Flex-Sole, który amortyzuje wszelkie wstrząsy, oraz propozycje z wybudowaną podeszwą Skech-Air z poduszkami zapewniającymi wysoki komfort noszenia.
SKECHERS_339_99_pln__2_
Wystarczająco zmotywowani? Zaczynamy jesienny trening ze Skechersem!

Translate »