Skok w prezencie…

Skok w prezencie…

Odrobina mocnych wrażeń jako jubileuszowy lub urodzinowy prezent? Spełnienie odwiecznych marzeń o lataniu? Wszystko jest możliwe, w zasięgu ręki i to dosłownie. Wystarczy kilka chwil przed komputerem, decyzja, zamówienie i w ciągu minuty fantazje oraz marzenia stają się jak najbardziej realne. Dla wielu osób synonimem takiej podniebnej przygody i przyjemnie podniesionego poziomu adrenaliny jest skok ze spadochronem. Dzisiaj taka atrakcja jest na wyciągnięcie ręki, znajdziemy ją w miejscu o jakże adekwatnej nazwie – Katalog Marzeń.

Niebanalne pomysły na prezent

Coraz częściej szukamy naprawdę niebanalnych pomysłów na idealny prezent. Dla wielu osób będzie to tzw. prezent  – przeżycie, wydarzenie. Zamiast krawatów, biżuterii, precjozów, gadżetów czy kosmetyków, wręczamy absolutnie wyjątkowy voucher, który jest przepustką do przygody albo niezwykłych, miłych chwil. Z katalogu marzeń możemy wybrać zarówno relaks w spa, jak i kurs nurkowania. Może być to weekend w winnicy albo pełen wrażeń skok ze spadochronem. Jeśli szukamy pomysłu na przygodowy prezent, skoki spadochronowe to strzał w dziesiątkę.

 Skok-spadochronowy-w-tandemie-2

Wymarzony skok ze spadochronem

A zatem decyzja podjęta – chcesz sprawić wyjątkową niespodziankę przyjacielowi, mężowi, narzeczonemu, a może zaprzyjaźnionej parze? Z wypiekami na twarzy oglądasz kolejne pomysły w katalogu marzeń, w tym rożne wersje przygody ze spadochronem. Okazuje się bowiem, że możesz zdecydować się np. na skok w tandemie, czyli z asekuracją instruktora na specjalnym, tandemowym spadochronie. Taką przygodę można również zafundować parze. Niewątpliwie jest to przeżycie, które na zawsze pozostaje w pamięci. Warto jednak mieć okazję do wspomnień, podczas oglądania własnych podniebnych wyczynów. Dlatego możesz również wybrać skok ze spadochronem, który zostanie sfilmowany.

 Skok-spadochronowy-w-tandemie-1

Skoki dla pasjonatów

Wyjątkowe przeżycie, jakim jest skok spadochronowy, często okazuje się początkiem wielkiej przygody. Instruktorzy i organizatorzy takich eventów, mogą długo opowiadać o tych, którzy zakochali się w tym sporcie od pierwszego wejrzenia, a właściwie od pierwszego skoku ze spadochronem. W przypadku takich pasjonatów wielką atrakcją będzie np. kurs AFF, czyli szkolenie spadochronowe Accelerated Free Fall. Jak przystało na rzetelne szkolenie, obejmuje część teoretyczną i praktyczną.

Skok ze spadochronem na urodziny, rocznicę czy jubileusz – to niespodzianka w wielkim stylu!

Źródło: Informacja prasowa

Translate »