SKYWAYRUN 2016

SKYWAYRUN 2016

Kolejna edycja biegu SKYWAYRUN odbędzie się 16/17.04.2016, kolejny raz będziemy biegać po pasie startowym lotniska Rzeszów-Jasionka.

Zapisy na trzecią już edycję biegu z cyklu SKYWAYRUN ruszyły 3.01.2016 punktualnie o godzinie 12:00.

Podobnie jak podczas poprzednich biegów, organizatorzy przygotowali dla uczestników dwa rodzaje pakietów:

pakiet Standard i pakiet Premium. W pakiecie standard uczestnik otrzymuje koszulkę techniczną z logo biegu, numer startowy, wodę lub napój izotoniczny oraz medal po dotarciu do mety.

Każdy kto zdecyduje się na pakiet Premium, dodatkowo po biegu otrzyma numer startowy i medal w specjalnie spersonalizowanej ramce.

Po biegu do uczestników z pakietem Premium, organizator wyśle pocztą samoprzylepną tabliczkę z osiągniętym czasem.

Tabliczkę można przykleić na dole ramki, co świetnie dopełnia całość i tworzy niepowtarzalną pamiątkę z biegu.

Wizualizacja pakietu Premium z poprzednich edycji dostępna na :

http://skywayrun.pl/index.php/biegi/skywayrun-rzeszow/pakiet-premium

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie poprzednimi edycjami, organizator postanowił udostępnić maksymalną ilość miejsc w liczbie 990.

Pierwszy bieg SKYWAYRUN odbył się na lotnisku Rzeszów-Jasionka 18/19.04.2015 , natomiast drugi pod nazwą SKYWAYRUN MILITARY 13.06.2015 na wojskowym lotnisku 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Janowie obok Mińska Mazowieckiego.

Pakiety startowe na obie edycję rozeszły się bardzo szybko, a łączna ilość uczestników która wzięła udział to ponad 1500 osób.

Podobnie jak na poprzednich biegach,  5 kilometrowa trasa zostanie wytyczona w strefie zastrzeżonej lotniska, uczestnicy będą biegać po pasie startowym i drogach kołowania, start biegu jest zaplanowany na godzinę 00:00 Każdy uczestnik aby dostać się do strefy startu będzie musiał przejść kontrolę dokumentów i odprawę, dokładnie tak jakby wchodził na pokład samolotu.

Dokładna trasa :

http://skywayrun.pl/index.php/biegi/skywayrun-rzeszow/trasa

Dla najszybszych osób w kategorii open kobiet i mężczyzn przewidziane są nagrody rzeczowe, będzie również dodatkowa klasyfikacja dla pracowników lotnisk.

Poza główną atrakcją jaką jest bieg, partnerzy wydarzenia i Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka przygotowują dodatkowe atrakcje dla uczestników i osób towarzyszących.

Na dzień dzisiejszy na liście uczestników jest już 600 osób!

Strona

www.skywayrun.pl

Fanpage

https://www.facebook.com/skywayrun/?ref=hl

Wydarzenie

https://www.facebook.com/events/951051614975324/

Translate »