Spędź wiosnę i lato w outdoorze. Merrell prezentuje kolekcję obuwia na sezon wiosna/lato 2017

Spędź wiosnę i lato w outdoorze. Merrell prezentuje kolekcję obuwia na sezon wiosna/lato 2017

Rok 2017 to rok zieleni, powrotu do natury i długich, aktywnych dni na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy będzie to czas spędzony podczas wędrówki górskim szlakiem, na pikniku ze znajomymi w parku, czy treningu, projektanci Merrell wierzą, że nic nie powinno przeszkodzić w uprawianiu ulubionej aktywności. W duchu tej idei powstała najnowsza kolekcja marki. Nie ma wątpliwości, że każdy miłośnik natury znajdzie w niej coś dla siebie. Wiosenna kolekcja Merrell będzie dostępna w sklepach na początku marca 2017.

Amatorów górskich wycieczek szczególnie zainteresuje linia Performance Outdoor. Na szlaku liczy się nawet najmniejszy szczegół, dlatego buty z tej kolekcji zostały zaprojektowane z dbałością o każdy z nich: od bieżnika, który zagwarantuje przyczepność na śliskim podłożu, po cholewkę, która uchroni stopy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W kolekcji znalazła się, ciesząca się niesłabnącą popularnością już od ponad 10 lat, kolekcja MOAB. Modele Merrell MOAB VentMerrell MOAB FST to oprócz opatentowanych przez markę technologii M-Select GRIP i M-Select ECO.FIT także VIBRAM®, a w przypadku Merrell MOAB FTS GTX membrana GORE-TEX®.

Dla amatorów biegania marka Merrell przygotował kolekcję Agility z linii Outdoor Fitness. Modele Merrell Agility Charge Flex oraz Merrell Agility Peak Flex zostały zaprojektowane tak, aby jak najdokładniej odwzorować naturalny ruch stopy. Podeszwa środkowa z technologią FLEXconnect™ EVA o zmiennej elastyczności zapewnienia lepszą kontrolę i stabilizację na nierównym terenie, natomiast wzmocnienie Hyperlock™ TPU wokół pięty zapewnia bezpieczeństwo podczas szybkich zbiegów i nagłych skrętów. Podeszwa zewnętrzna z technologią M Select™ GRIP+ z bieżnikiem inspirowanym układem kości stopy, zapewniającym wytrzymałość i przyczepność podczas biegu na suchym i mokrym szlaku.

W wiosenno-letniej kolekcji nie zabraknie również dobrze znanych minimalistycznych modeli – Merrell Vapor Glove 2 oraz Merrell Bare Acces 4.

Tradycyjnie, wśród produktów pojawiła się również kolekcja skierowana do aktywnych mieszkańców miast, którzy nawet podczas codziennych obowiązków nie chcą rezygnować z wygody – Active Lifestyle. Stanowi ona doskonałe połączenie zaawansowanych outdoorowych technologii i najlepszej jakości materiałów z designem, inspirowanym najnowszymi modowymi trendami.

Translate »