Sport Is The ANSWEAR – a Ty jak czujesz sport?

Sport Is The ANSWEAR – a Ty jak czujesz sport?

Pokaż nam, jak Ty czujesz sport! 14 marca rusza kampania Sport Is The Answear. Akcja organizowana przez sklep internetowy ANSWEAR.com ma na celu promocję zdrowego stylu życia i asortymentu odzieży sportowej.  Partnerem kategorii OUTDOOR’owej została Columbia!

Sport Is The Answear to kampania wizerunkowo-sprzedażowa, która skupia się na aktywności fizycznej, zdrowym trybie życia oraz promocji szerokiego asortymentu odzieży sportowej. Akcja przeprowadzana jest na siedmiu rynkach: w Polsce, w Czechach, na Słowacji, Ukrainie, Węgrzech oraz w Rumunii i Bułgarii w terminie marzec-kwiecień 2019.  Kampania ma na celu budowanie społeczności skupionej wokół sportowej tematyki, a współpraca z Columbią ma zachęcić do udziału szczególnie pasjonatów outdoor’u.

Zadaniem uczestników akcji jest wrzucanie na Instagram zdjęcia, na którym  pokazują jak podejmują sportowe wyzwania i dbają o formę – wraz z hashtagami #sportistheanswearPL oraz hashtagiem kategorii, w której chcą ubiegać się o nagrodę. W kategorii outdoor do wygrania sportowy zestaw od Columbii: kurtka, tshirt oraz buty a także rejestracja na Łemkowyna Ultra Trail wraz z zakwaterowaniem! Ponadto, wszyscy uczestnicy akcji otrzymają zniżkę na asortyment answear.com.

Szczegóły akcji dostępne pod adresem: http://www.sport.answear.com

Translate »