Sportowi Mikołajowie na start!

Sportowi Mikołajowie na start!

Ponownie głowisz się nad prezentami dla swoich bliskich? Nie ma takiej potrzeby! Wszystkie podarunki, które na pewno sprawią radość twojej rodzinie i przyjaciołom, znajdziesz w jednym miejscu – sieci sklepów Decathlon! Bo przecież każdy z nas, od najmłodszych do seniorów, ma w sobie mniejszego lub większego miłośnika sportu!

Dla twardzieli i… mniejszych twardzieli 

Czy masz w domu twardziela, któremu żaden trening niestraszny? A może zamiast w siłowni, woli sprawdzać się w terenie? Dla miłośników ekstremalnego wysiłku sieć Decathlon proponuje kamizelkę z 10-kilowym obciążeniem, która wynosi trening na wyższy poziom, roller, który idealnie uzupełnia aktywność czy klasyczny zestaw hantli. Z kolei designerska rakieta tenisowa dla początkujących pomoże zmobilizować domatora, jeśli jego pasja do sportu była do tej pory czysto teoretyczna. Natomiast dla survivalowców Dacathlon przygotował mocną i solidną czołówkę, która nigdy nie zawodzi, oraz komfortowy plecak turystyczny z 5 kieszeniami i pokrowcem przeciwdeszczowym. Przy każdym rodzaju aktywności przyda się zegarek cardio, który mierzy tętno, liczy kalorie i zachęca do wysiłku. Nic tak nie podkręca sportowych emocji jak pomysłowe gadżety.

Bo dziewczyny lubią sport! 

O ile panom większą radość sprawiają technologiczne nowinki, o tyle płeć piękna zwraca przede wszystkim uwagę na stronę wizualną prezentu. Dlatego nie ma chyba lepszego i bardziej klasycznego podarunku na święta dla ukochanej niż śnieżnobiałe, wygodne i ciepłe łyżwy figurowe obszyte białym futerkiem. Jeśli jednak ma już łyżwy, z pewnością doceni modną torbę do fitnessu z aż 6 przegrodami do oddzielenia rzeczy osobistych. Z kolei świetnym pomysłem na prezent dla pływaczki będzie szczelny odtwarzacz MP3 SwimMusic 100, który pomaga się odprężyć i uciec od codzienności podczas treningów. W prezentowniku dla pań sieci Decathlon znajdziemy również grubą matę do jogi z designerskim printem i piłkę do fitnessu, która pomaga zwalczyć ból pleców i osiągnąć płaski brzuch bez wylewania potów. Jedyna zagwozdka to jak ją zapakować, ale i z tym damy sobie radę!
Czy są tu grzeczne dzieci?

Nie ma piękniejszego widoku niż buzia dziecka, która rozpromienia się na widok wspaniałej niespodzianki od Świętego Mikołaja. A jeśli dodatkowo ta niespodzianka będzie rozwijać je fizycznie, to cała rodzina będzie zadowolona. Maluchy, zupełnie jak dorośli, często mają sprecyzowane sportowe preferencje, dlatego Decathlon przygotował dla nich szeroką kolekcję prezentów gwiadkowych: od kolorowych piłek do skakania, które poprawiają równowagę, po hulajnogę z dużymi kołami dla małych śmigaczy (oczywiście wyposażoną w amortyzator i hamulec). Dla zaawansowanego piłkarza Decathlon proponuje klejoną termicznie piłkę F900 FIFA PRO KIPSTA z laminowaną dętką, a dla początkującego łyżwiarza – łyżwy Oxelo, które będą rosły wraz z jego stopą. Dziadkowie, którzy najbardziej chcą uszczęśliwić swoje wnuki, mogą wybierać spośród lekkich i solidnych rowerków biegowych, składanego stołu do ping-ponga i innych akcesoriów do sportów rakietowych. Teraz wystarczy tylko upewnić się, że dzieci były grzeczne i czekać na pierwszą gwiazdkę. Bo w te święta jedyną zasadą jest radość!

Produkty dostępne w sieci sklepów Decathlon oraz na www.decathlon.pl

Translate »