Sportowy odtwarzacz audio Cowon E3

Sportowy odtwarzacz audio Cowon E3

Cowon E2 to jeden z najpopularniejszych małych odtwarzaczy audio. Zdobył uznanie użytkowników oferując rewelacyjną jakość dźwięku w połączeniu z małymi wymiarami i innowacyjnym designem. Od prezentacji tego modelu minęło trochę czasu i Cowon zdecydował się na wypuszczenie następcy popularnej E-dwójki.

6

Jest nam bardzo przyjemnie zaprezentować nowy produkt Cowona – model E3. Najnowszy odtwarzacz stanowi rozwinięcie tego co najlepsze u poprzednika i usprawnienie go zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Czym zatem wyróżnia się E3 na tle produktów konkurencji?

7

Po pierwsze jakość dźwięku. Od wielu lat Cowon jest jednym z topowych producentów jeżeli chodzi o możliwości audio w odtwarzaczach przenośnych. Nie inaczej jest w nowym E3. Dźwięk prezentowany przez to maleństwo jest niesamowicie dynamiczny i kolorowy, nie tracąc przy tym na naturalnym przekazie. Zastosowana technologia sprawia że pod względem jakości dźwięku E3 może konkurować z dużo droższymi modelami. W nowym modelu nie zabrakło wsparcia dla systemu BBE z możliwością własnej konfiguracji pojedynczych jego elementów dla idealnego dopasowania brzmienia odtwarzacza do brzmienia słuchawek lub po prostu oczekiwań użytkownika.

4
Nie bez znaczenia jest również wsparcie dla wysokiej jakości plików w formatach .Ogg czy .Flac. Na nasze nagrania dostaniemy w zależności od wersji 8 lub 16gb pamięci, zatem nie musimy co chwilę wgrywać nowej muzyki, miejsca będzie pod dostatkiem.
Nowy Cowon to także źródło dźwięku o dużej mocy, pozwala prawidłowo wysterować słuchawki nauszne o niższych impedancjach, z czym nie radzi sobie większość małych odtwarzaczy.

3

Cowon E3 to także innowacyjny wygląd, w dobie Applemanii większość przenośnych urządzeń stylizowanych jest dosyć podobnie, Cowon odszedł od tego nurtu konstruując urządzenie o jedynym w swoim rodzaju kształcie, wprowadzając w ten sposób powiew świeżości w odtwarzaczach przenośnych. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa obudowa doskonale leży w dłoni zapewniając wygodę obsługi. Nie zabrakło bardzo czułego panelu dotykowego oraz wygodnego przycisku blokady który uniemożliwia przypadkowe przyciśnięcia elementów sterujących. Całe urządzenie jest lekkie jak piórko i na tyle małe że nie czujemy go w kieszeni, idealnie nadaje się do słuchania muzyki w trakcie uprawiania sportu, o czym zresztą świadczy zaimplementowana aplikacja fitness z wbudowanym krokomierzem. Pomimo małych wymiarów bateria wystarcza na 11,5 godziny odsłuchiwania muzyki.

2

Największym przełomem w stosunku do poprzednika jest wprowadzenie ekranu wykonanego w energooszczędnej technologii OLED, jest to niewielki wyświetlacz, w zupełności wystarczający do wygodnej nawigacji po funkcjach odtwarzacza czy przeglądaniu listy utworów. Tego elementu najbardziej brakowało użytkownikom E2, a ich opinie nie były dla Cowona obojętne.

1
Podsumowując Cowon E3 to świetnie wyglądający, świetnie grający i bardzo funkcjonalny sprzęt który z pewnością zadowoli dotychczasowych użytkowników E2 jak również osób szukających bardzo przenośnego i dopracowanego sprzętu. Cena sprzetu to odpowiednio: 329zl za 8GB oraz 399zl za 16GB.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »