Sprawdź możliwości legendarnych butów Columbia Montrail F.K.T. podczas otwartego treningu z Marcinem Świercem

Sprawdź możliwości legendarnych butów Columbia Montrail F.K.T. podczas otwartego treningu z Marcinem Świercem

Jaki jest Twój F.K.T – najszybszy znany czas (ang. Fastest Known Time)? Możesz to sprawdzić już w najbliższą sobotę, 6 czerwca, podczas otwartego treningu, na który zapraszają Columbia Sportswear oraz Marcin Świerc, wybitny biegacz ultra i ambasador marki w Polsce. Startujemy o godz. 17:00 z adresu Krupówki 37 w Zakopanem, gdzie znajduje się pierwszy monobrandowy sklep Columbii w Polsce.

Spotkanie będzie świetną okazją do przetestowania nowej wersji butów Columbia Montrail F.K.T., które wprowadzają trailrunning w nowy wymiar, zapewniając przy tym idealne połączenie przyczepności, wsparcia i oddychalności. Nowy model jest niezwykle lekki – waży zaledwie 305g w wersji męskiej i 248g w wersji damskiej. Podeszwa posiada agresywny bieżnik o głębokości 4mm, który zapewnia dobrą przyczepność w czasie biegu, a jednocześnie sprzyja dynamice, co ułatwia uzyskiwanie lepszych czasów.

Spotkanie zaczniemy od przymierzania butów, później czas na pytania do Marcina i garść porad od naszego biegacza ultra, rozgrzewka i startujemy! Planowana trasa to pętla o długości 10-12 km. Uczestnikom treningu Columbia proponuje 25% zniżki w sklepie na Krupówkach – po finiszu będzie można więc uzupełnić garderobę o innowacyjną odzież, obuwie czy akcesoria dla outdoorowych entuzjastów.

„Po trudnym okresie zamknięcia i ograniczeń, powoli wracamy do normalności, także tej biegowej. Nadszedł czas, by znów cieszyć się wspólnymi treningami i razem testować sprzęt, który pomaga osiągać lepsze rezultaty. Montrail  F.K.T. testowałem już w lipcu 2019r. – robiłem w tych butach rekonesans trasy UTMB wokół Mont Blanc. Pierwszego dnia przebiegłem w nich 40 km, a kolejnego – 60 km. Bez wątpienia to but z pazurem biegowym, zaprojektowany do zadań specjalnych, który niezależnie od terenu spisuje się doskonale i zapewnia wysoki komfort. To moje doświadczenia, ale jestem bardzo ciekawy Waszych opinii po sobotnim treningu.” – powiedział Marcin Świerc.

Na trening można zapisywać się już dziś na wydarzeniu udostępnionym na FanPage’u Marcina Świerca https://www.facebook.com/MarcinSwiercOfficial. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy też do śledzenia FanPage’a Marcina – wkrótce będą pojawiać się tam kolejne wydarzenia informujące o testach w innych lokalizacjach.

 

Translate »