Sprawdzone sposoby na tanie podróżowanie, 300 zł za 5 dni w Maroku?

Sprawdzone sposoby na tanie podróżowanie, 300 zł za 5 dni w Maroku?

Podróże dodają życiu smaku, pozwalają odkryć nowe światy i przeżyć przygodę. Wiele osób poprzestaje jednak na marzeniach o wyprawie, wzdychając: to luksus dla bogaczy! A przecież podróżować można za przysłowiowe „parę groszy”. Nakładem Wydawnictwa Bezdroża ukazało się II wydanie książki Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania. Autorzy udowadniają, że często wystarczy znaleźć trochę czasu na zaplanowanie eskapady, poznać kilka trików i już – można wyruszyć choćby na koniec świata.

BEPAP2_box_bzdr

Publikacja zawiera wiele porad dla początkujących podróżników, którzy choć nie dysponują zasobnym portfelem, są ciekawi świata i nie boją się go poznawać. Wskazówki autorów – zapalonych obieżyświatów – pomogą przygotować się do niskobudżetowych wypraw w ciekawe miejsca, a doświadczenie i kreatywność autorów pozwolą rozwinąć podróżnicze skrzydła dosłownie każdemu, niezależnie od wieku, umiejętności i dochodów.

BEPAP2_fcb_tlo
Patryk Świątek i Bartek Szaro dobrze wiedzą, o czym piszą, bo sami spędzili w podróży wiele dni i nocy. Co ważne, wiedzą też, jak pisać, ponieważ na co dzień prowadzą bardzo popularny serwis internetowy Paragon z podróży, który w 2011 roku zdobył nagrodę w kategorii „Podróże i szeroki świat” oraz nagrodę główną Blog Roku 2011.

Drukowanie
Zapraszamy na spotkania z autorami Paragonu z podróży:
Warszawa – 27 listopada 2014, godz. 18.00, Kawiarnia Południk Zero
Kraków – 2 grudnia, godz. 19.00, TKN Wagabunda, Kampus UEK, pawilon S, Rakowicka 27
Link do książki

Źródło: Informacja prasowa

Translate »