Startuje IV Rzeźnicki Festiwal Biegowy.  Zgarnij vouchery oraz rabaty na obuwie Hoka One One i przetestuj za darmo innowacyjne obuwie!

Startuje IV Rzeźnicki Festiwal Biegowy. Zgarnij vouchery oraz rabaty na obuwie Hoka One One i przetestuj za darmo innowacyjne obuwie!

Już 30 maja w malowniczych Bieszczadach wystartuje najbardziej wyczekiwana górska impreza biegowa w Polsce – IV Rzeźnicki Festiwal Biegowy. Cztery dni sportowej rywalizacji, sześć wymagających biegów (w tym dwa z opcją wydłużenia trasy), ok. 3 500 uczestników, setki kilometrów do pokonania. Wszystko to w nieodłącznym towarzystwie bólu, zmęczenia, wymagających warunków terenowych czy niepewnej pogody. Kontrastować będą one z łzami radości, poczuciem przekraczania własnych barier, wreszcie świetną zabawą i czasem spędzonym w gronie podobnych sobie pasjonatów. Organizowany przez Fundację Rzeźnika festiwal to jednak nie tylko impreza dla startujących, ale i ich rodzin oraz znajomych, którzy w Cisnej, w bazie zawodów, będą oczekiwali na powrót swoich bliskich. To również wydarzenie dla miłośników przyrody, gór, trekkingu czy wreszcie osób, które dopiero planują zacząć swoją przygodę z górskim bieganiem.  O ich potrzeby na miejscu imprezy zadba marka Hoka One One – Główny Sponsor Branżowy festiwalu.

 

Specjalnie z myślą o swoich fanach, jak i osobach, który dotąd nie znały obuwia francusko – amerykańskiego producenta, Hoka One One przygotowała szereg atrakcji. Najważniejszą z nich będą darmowe testy obuwia – zarówno trailowego, jak i miejskiego, dla pań, jak i dla panów. Na chętnych czekać będą 62 pary obuwia, skupiającego się wokół modeli takich jak trailowe Speedgoat 1 i 2 oraz Mafate Speed 1 i 2 czy miejskie Clifton 3 i 4 oraz Arahi 1 i 2. Do tego dojdzie najbardziej uniwersalny model w kolekcji producenta, łączący cechy buta miejskiego i terenowego – Challenger ATR, dostępny w wersjach 3 i 4. Każdy z uczestników imprezy, niezależnie czy startuje w zawodach czy jedynie kibicuje innym, będzie mógł zupełnie za darmo, na okres 24 godzin, wypożyczyć dwa wybrane modele obuwia. Wystarczy zgłosić się do stoiska Hoka One One, dobrać odpowiednie obuwie i …cieszyć się bieganiem! Szczegółowe zasady wypożyczania butów, wraz z listą dostępnych egzemplarzy, dostępne są na oficjalnej stronie IV Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego oraz na stoisku producenta.

Na osoby, które już wiedzą, który model najbardziej odpowiada ich preferencjom – lub stwierdzą to w czasie testów – czeka kolejna atrakcja, czyli rabat na zakup obuwia. Sieć Sklep Biegacza – partner marki Hoka One One w czasie festiwalu oraz główny, krajowy odbiorca jej oferty – przygotowała 15% obniżkę na wszystkie „hokowe” modele dostępne w swojej ofercie. Akcja „SKOCZ PO RABAT!” obowiązuje nie tylko na stoisku w czasie trwania festiwalu, ale i sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie, maksymalnie do 30 czerwca b.r. Warunkiem każdorazowo jest podanie kodu promocyjnego. Szczegółowe informacje n.t akcji można uzyskać na stoisku Hoka One One, obsługiwanym m.in. przez pracowników Sklepu Biegacza.

Kolejną atrakcją, którą francusko – amerykański producent przewidział dla swoich fanów, są dwa konkursy, w których można wygrać łącznie pięć voucherów na obuwie Hoka One One! Pierwszy z nich trwa już na oficjalnym fanpage’u imprezy. Aby do niego dołączyć, należy – maksymalnie w dwóch zdaniach – napisać, które buty Hoka One One są ulubionymi dla uczestnika konkursu i dlaczego. Następnie należy polubić post informujący o konkursie i udostępnić go na prywatnym profilu, nadając mu zasięg publiczny. Konkurs trwa do środy wieczorem – wtedy organizatorzy podliczą „polubienia” pod konkursowymi wpisami i trzy osoby z ich największą ilością otrzymają efektowne vouchery.

Drugi konkurs, w którym do wygrania będą łącznie dwa vouchery, odbędzie się na stoisku Hoka One One. Wystarczy zgłosić obsłudze stoiska chęć udziału w konkursie, odpowiedzieć poprawnie na dwa proste pytania i…liczyć na łut szczęścia podczas losowania. Losowanie zwycięzców, jak również ogłoszenie wygranych konkursu internetowego, odbędzie się zaraz po ceremonii wręczania nagród dla laureatów Biegu Rzeźnika. Jego zwycięscy – zarówno na odcinku 80, jak i 100 km – również zostaną nagrodzeni voucherami na obuwie Hoka One One. Nie inaczej będzie ze zwycięzcami obu odcinków – 115 i 140 km – biegów Rzeźnik Ultra. Również i tutaj organizatorzy nagrodzą nimi najlepszych spośród klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn.

Nie pozostaje zatem nic innego niż udać się w Bieszczady i spotkać na miejscu imprezy…Do zobaczenia na trasie! 🙂

Translate »