Styl dla kibica „Gladiatorów“

Styl dla kibica „Gladiatorów“

Wybierz niebanalną koszulkę na gorącą fazę mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. Może z napisem „Nigdy się nie poddawaj“? To hasło doskonale pasuje do naszych piłkarzy ręcznych. Załóż barwy biało-czerwone
w oryginalnym designie.

 Surge_orzel

W tych koszulkach wyróżnisz się na trybunach lub w gronie znajomych nawet wtedy, gdy wszyscy wokół ciebie będą ubrani na biało-czerwono. Mają nie tylko oryginalny design, lecz są także wykonane z materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu będziesz w nich kibicować naszym piłkarzom podczas Euro we Francji, polskim sportowcom na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro i w czasie kolejnych wielkich, emocjonujących imprez. Barwy i wzory koszulek będą przyciągały wzrok tak samo, jak w czasie trwających mistrzostw Europy.

Precyzyjnie zaprojektowany wzór Orła Białego na tej koszulce zdecydowanie ją ożywia i przykuwa uwagę. To coś w sam raz dla żywiołowego kibica, przygotowanego na zwroty akcji i często pełne napięcia końcówki w meczach naszych „Gladiatorów“. Z tyłu koszulki znajduje się jeszcze napis „Polska“ i proporczyk w biało-czerwonych barwach.

Surge_nigdy

Nasi „Gladiatorzy“ nigdy się nie poddają. Przyzna to każdy, kto przeżywał wraz z nimi zwycięskie „horrory“ i widział, jak wiele razy potrafili wyjść obronną ręką z na pozór beznadziejnej sytuacji. W decydujących momentach tych mistrzostw wiara w siebie będzie mocnym atutem naszej drużyny i na pewno poniesie również polskich kibiców.

Surge_orzel

Tu najważniejsze jest godło Polski. Elegancki, klasyczny styl tej koszulki przekona przede wszystkim kibiców przywiązanych do tradycji. Znakomicie pasuje do trwających mistrzostw – „Gladiatorzy“ zapisują przecież na naszych oczach kolejne piękne karty w historii polskiego sportu.

Translate »