Stylizacja vintage na jesienno – zimową pluchę

Stylizacja vintage na jesienno – zimową pluchę

Jasny, grubo pleciony sweter, modne dżinsy, ciepła kurtka parka z futerkiem przy kołnierzu i wreszcie one – buty Takoda z kolekcji Vintage Metro kanadyjskiej marki Kamik. Nie ma wątpliwości, że ten model doskonale dopełni jesienno – zimową stylizację w klimacie „Vintage”. Modne elementy w postaci filcowego wykończenia ze wzorem w jodełkę, czy specjalnie wycięte szlufki przez które przechodzą kolorowe sznurowadła, to tylko część dodatków, które z pewnością będą cieszyć oko. Jeśli weźniemy pod uwagę również fakt, iż są wodoodporne i dadzą radę nawet przy temperaturze – 30 stopni Celsjusza, to mamy rozwiązanie na odwieczny problem połączenia dobrego wyglądu i zadowalających właściwości technologicznych.

TakodaLo, to model, który dedykowany jest zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Te uniwersalne buty zaprojektowane do życia w mieście, sprawdzą się od jesieni, aż do wiosny. Ich wodoodporna konstrukcja ochroni stopę przed wilgocią nawet w świeżym i głębokim śniegu, dzięki temu zabawa będzie mogła potrwać dłużej. Zaprojektowane na kanadyjskie mrozy, pozwolą przetrwać nawet przy temperaturze -30 stopni Celsjusza! Dostępne są w trzech kolorach: brązowym, musztardowym i ciemno-zielonym.

Takoda to but o wysokiej cholewce, który z pewnością wpadnie w oko nie jednej modnej dziewczynce. Dostępny w dwóch kolorach – brązowym i wiśniowym, podobnie jak w

krótszym modelu, sprawdzą się podczas mrozów i ochronią przed wilgocią, kiedy śnieg stopnieje i przyjdzie się zmierzyć z pluchą i błotem. Trzysezonowe obuwie z solidną podeszwą oprócz utrzymania stóp w cieple ma za zadanie również zapewnić wygodę swojej właścicielce. Eleganckie, modne i wygodne – czy można sobie wyobrazić lepsze buty na zimę?

Cała kolekcja marki Kamik dostępna jest na stronie: www.kamik.com

Translate »