Stylowe śniegowce przez całą zimę

Stylowe śniegowce przez całą zimę

Lekcje na temat tego jak przetrwać zimowe mrozy wyglądając stylowo nie odmrażając sobie przy tym stóp, powinniśmy brać od mieszkańców Skandynawii. Od wielu pokoleń noszą komfortowe, idealne na śnieg buty zwane muklukami, które teraz zostały odnowione w kobiecy i nowoczesny sposób.

UKIUK oraz UKIUK x TLC SUPER-HACK

Tylko dwa, najbardziej nowoczesne i spektakularne modele zostały wprowadzone do serii ECCO Tannery Hack. Obydwa z nich to damskie buty, w sportowym stylu stworzone na wzór mukluka. Oprócz własnego, zmodernizowanego modelu ECCO UKIUK, powstało również wydanie specjalne, stworzone we współpracy z duńską marką obuwia rzemieślniczego, The Last Conspiracy. Nazwa UKIUK x TLC SUPER-HACK świetnie odzwierciedla eksperymentalny charakter buta.

Wraz z nadchodzącą zimą nie musimy rezygnować ze stylowego wyglądu. Dzięki specjalnie do tego modelu opracowanej skórze nubukowej możemy nosić wygodne, modne i przede wszystkim ciepłe buty całą zimę. Wytrzymała i chwytliwa podeszwa sprawia, że możemy bezpiecznie poruszać się po śniegu czy lodzie i wciąż czuć się komfortowo. Wraz z resztą butów z serii Tannery Hack, te modele marki ECCO charakteryzują się doskonałością i innowacją. Każdy z nich został stworzony poprzez eksperymentowanie z najwyższej jakości skórą i podeszwą Dynamic Comfort Platform, w celu produkcji butów wyróżniających się nowoczesnością, jakością i naśladujących nieustanny, naturalny ruch, dzięki skórzanej wkładce „Shameless Comfort”.

Zanim duńska filozofia “hygge” zawładnęła całym światem, Skandynawowie stworzyli but, który zapewni im komfort i wygodę podczas najmroźniejszych zim. Teraz postępy w technologii obuwniczej dają szansę tworzenia jeszcze bardziej wyjątkowych śnieżnych butów i taki właśnie jest model ECCO UKIUK.

Wnętrze buta wyścielone jest owczą skórą i wełną, które chronią przed zimnem, a jednocześnie zapewniają przyjemne uczucie komfortu podczas noszenia. Dodatkową miękkość i wygodę zapewnia podeszwa pokryta owczą skórą. Pośród różnych technologii to właśnie FLUIDFORM® direct-injection została użyta przy stworzeniu tego buta. Zapewnia ona bezpośrednie łączenie cholewki z podeszwą przy pomocy poliuretanu, który zapewnia amortyzację i ochronę stopy.


Nowości znajdziecie na: https://pl.ecco.com/pl-PL/Search/product/5638549981/ECCO-UKIUK a po całą kolekcję zapraszamy do salonów ECCO i na www.pl.ecco.com.

Translate »