Sukces The North Face podczas targów ISPO 2015

The North Face ABS Modulator zwycięża podczas ISPO 2015 w segmencie narciarskim w kategorii bezpieczeństwo lawinowe.

The North Face ABS Modulator (1)

Jak co roku panel niezależnych ekspertów branży sportowej rozpatrzył kandydaturę ponad setki propozycji zgłoszonych do konkursu na najciekawsze produkty wystawiane podczas targów ISPO w Monachium. Oceniali oni przede wszystkim innowacyjność, design i funkcjonalność.

The North Face ABS Modulator (2)

W tym roku w segmencie narciarskim w kategorii bezpieczeństwo lawinowe pierwsze miejsce zdobył The North Face ABS Modulator – najnowocześniejszy system poduszek lawinowych, który ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa sportowców podczas wypraw w góry.
Dzięki możliwości dostosowania go do 99% plecaków outdoorowych dostępnych na rynku, niezależnie od wielkości czy przeznaczenia, użytkownik może stworzyć zestaw zapewniający maksymalne bezpieczeństwo podczas uprawiania wszelkiego rodzaju sportów, w których istnienje zagrożenie lawinowe.

The North Face ABS Modulator (3)

System The North Face ABS Modulator, wraz z pozostałymi produktami z kolekcji zimowej 2015, będzie można zobaczyć między 5 a 8 lutego podczas ISPO 2015 w Monachium, na stanowisku The North Face w hali B6 – miejsce 202.

The North Face ABS Modulator (4)

Więcej informacji na temat produktów The North Face znaleźć można na stronie: http://www.thenorthface.eu/tnf-eu-en/.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »