SUUNTO QUEST to technologia, funkcjonalność i styl dla Twojego treningu outdoorowego

W związku z tym, że gwałtownie wzrasta liczba osób trenujących na świeżym powietrzu, Suunto, światowy lider w produkcji precyzyjnych instrumentów treningowych prezentuje Suunto Quest- urządzenie treningowe nacechowane inteligentnymi rozwiązaniami, które pomogą Ci efektywniej trenować.

Suunto Quest jest zaprojektowane dla osób kochających uprawianie sportu pod gołym niebem, zaawansowane planowanie swojego treningu, analizowanie postępów, ale również tych którzy zwracają uwagę na niebanalny wygląd i łatwość użytkowania” -mówi Sami Arhomaa z Suunto

Suunto Quest oferuje wszystkie niezbędne narzędzia do treningu outdoorowego, przede wszystkim monitorowanie pracy serca, kadencji biegu i zapis liczby okrążeń przez proste dotknięcie tarczy zegarka. Wszystkie te funkcje dostępne są przez przyjazny trzyprzyciskowy interfejs. Suunto Quest oferuje także wybór spośród dziewięciu opcji językowych, prostą obsługę, niską wagę i komfortowe dopasowanie.

Po połączeniu z czujnikiem Suunto Foot POD Mini, Quest otwiera przed użytkowaniem wachlarz kolejnych opcji- dokładny pomiar prędkości, dystansu, kadencji biegu. Cieniutki i leciutki Foot POD Mini wykorzystuje technologię akcelerometryczną do natychmiastowej reakcji przy zmianie tempa biegu- czyniąc z tego niezbędne narzędzie do treningu interwałowego lub biegu po nierównym terenie.

Kadencja biegu to narzędzie dla wielu biegaczy, gdyż pozwala na bieg w najbardziej optymalnym i odpowiednim dla nas tempie. Oznacza to, że dłuższe odległości pokonujesz bardziej efektywnie. Monitor pracy serca także w tym pomoże. Kiedy otrzymujesz informacje, że Twój organizm pracuje dobrze możesz spokojnie planować dalszy bieg czy wyścig” mówi Jonathan Wyatt, wielokrotny zwyciężca w biegach górskich.

Suunto Quest jest także kompatybilne z serwisem Movescount.com- sportowym dziennikiem Suunto i portalem społecznościowym dla sportowców. Poprzez komputer użytkownik może pobierać programy treningowe z Movescount prosto na swoje Suunto Quest, dzięki czemu wyciąga ze swojej aktywności wszystkie potrzebne informacje.

 Dzięki Movescount użytkownicy mogą także dostosowywać swojego Questa, aby jego wyświetlacz podczas ćwiczeń wskazywał dokładnie to czego oczekują. Po treningu można eksportować swoje wyniki do Movescount używając Suunto Movestick Mini, a unikatowa informacja o czasie, który potrzebny jest do pełnej regeneracji i analiza wydajności, uwzględniająca rytm serca i wykresy prędkości pomogą dogłębniej zrozumieć nasz postęp treningowy.

 Suunto Quest dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych- czarnej I pomarańczowej. W zestawie oprócz zegarka znajduje się Suunto Movestick Mini oraz pas do monitorowania pracy serca Suunto Dual Comfort Belt.

 Suunto Quest może być połączone z czujnikiem Suunto Foot POD Mini dla pomiaru zarówno kadencji biegu, szybkości jak i dystansu. Dodatkowo zegarek można połączyć z Suunto Bike POD dla pomiaru dokładnej prędkości i dystansu podczas jazdy na rowerze.

Dla entuzjastów biegania polecamy Suunto Quest Running Packs, które zawierają zegarek Quest, Suunto Dual Comfort Belt, Suunto Foot POD Mini oraz Suunto Movestick Mini.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »