Szybko, szybciej…Red Bull Zjazd na Krechę 2016

Szybko, szybciej…Red Bull Zjazd na Krechę 2016

Już w najbliższą sobotę w Zieleńcu, na stoku Gryglówka odbędzie się drugi przystanek Red Bull Zjazd na Krechę. Do udziału w najszybszym zjeździe sezonu wciąż można zarejestrować się drogą elektroniczną na stronie www.redbull.pl/zjazdnakreche, a także w dniu imprezy w biurze zawodów.

 Red Bull_Zjazd_na_kreche_2016_fot.MarcinKin_Red Bull Content Pool_001 (2)

Pierwszy przystanek tegorocznej edycji Red Bull Zjazd na Krechę potwierdził, iż zawody te bez wątpienia zasługują na miano najszybszych wyścigów na polskich stokach. Narciarze i snowboardziści, którzy w minioną sobotę wzięli udział w rywalizacji osiągali naprawdę zawrotne prędkości. Najlepszy czas wśród wszystkich uczestników osiągnął Słowak Michał Bekes, który w swoim zjeździe finałowym pokonał blisko kilometrową trasę w imponującym czasie 00:41:18 sek!

Już w najbliższą sobotę w Zieleńcu kolejni śmiałkowie będą mieli okazję, by sięgnąć po tytuł najszybszego narciarza i snowboardzisty. Stok „Grygiel” to najbardziej sprinterski z tegorocznych zjazdów, a dzięki znajdującej się w środkowej części trasy stromej i krętej ściance, zawodnicy będą w stanie osiągać świetne wyniki. Start zawodów o godz. 11:00.

Zabawa nie ominie również zgromadzonej wzdłuż trasy publiczności. Widowiskowe wyścigi dodatkowo uatrakcyjnią przygotowane specjalnie dla kibiców niespodzianki, a od wczesnych godzin porannych o muzyczną atmosferę zadba DJ Prescot.

Red Bull Zjazd na Krechę to świetny pomysł na aktywny zimowy weekend na stoku, dlatego warto już teraz odwiedzić stronę www.redbull.pl/zjazdnakreche i zarejestrować się do udziału w zmaganiach. Zapisy online potrwają do piątku do godz. 9:00, a w dniu imprezy od godz. 8:00 do 10:00 w biurze zawodów, które zlokalizowane będzie w barze Michałówka tuż przy mecie. Obok tytułu zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę, najszybsi otrzymają wartościowe nagrody od partnerów imprezy firm GoPro, HEAD, Quiksilver oraz Roxy. Szykuj sprzęt i w drogę do Zieleńca!

Red Bull_Zjazd_na_kreche_2016_fot.MarcinKin_Red Bull Content Pool_001 (15)

HARMONOGRAM RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2016:

30 stycznia – Zieleniec, stok Gryglówka

6 lutego – Szczyrk, Juliany

13 lutego – Zakopane, Polana Szymoszkowa

Translate »