Tamrac: kompaktowy plecak dla fotografa

Tamrac: kompaktowy plecak dla fotografa

Tamrac producent toreb i akcesoriów do fotografii zaprezentował kompaktowy plecak przeznaczony dla fotografów. Niezwykle funkcjonalny posiada podwójny system dostępu do wnętrza, a przy tym jest wytrzymały i bardzo lekki.

5454_closed

Mirage 4 to ciekawa propozycja dla fotografów poszukujących lekkiego i funkcjonalnego plecaka do przenoszenia sprzętu foto. Opracowany przez Tamrac, podwójny system dostępu do wnętrza, pozwala na szybki i komfortowy dostęp do jego zawartości. Gdy plecak jest na jednym ramieniu możesz sięgnąć po aparat przez boczną kieszeń. Po zdjęciu plecaka cały sprzęt jest dostępny przez przedni panel plecaka.

5454_top

Plecak pomieści lustrzankę cyfrową z dołączonym obiektywem, dwa dodatkowe obiektywy, lampę, tablet oraz komplet akcesoriów. Z tyłu plecaka użytkownik znajdzie wyściełaną kieszeń zapinaną na zamek, idealne miejsce na tablet lub iPad. Boczna kieszeń z siatki zapewnia wygodny dostęp do butelki z wodą lub innych przedmiotów.

5454_tripod

Dzięki systemowi QuickClip, możesz szybko przymocować mały statyw do plecaka, tak by stał się on integralną częścią bagażu. W górnej kieszeni Mirage 4 znajduje się zdejmowana osłona przeciwdeszczową, która świetni sprawdzi się w trakcie złych warunków pogodowych.

5454_Mdl_2710
Plecak wyposażono w komfortowy system szelek. Wyściełane ramiączka oraz pas biodrowy zapewniają dodatkową stabilność oraz wygodę, nawet podczas długich godzin noszenia obciążonego plecaka.

5454_model_access

Najważniejsze cechy:

– Wymiary wewnętrzne komory górnej: 20 x 13 x 15 cm
– Wymiary wewnętrzne komory dolnej: 24 x 13 x 20 cm
– Wymiary zewnętrzne: 25 x 20 x 36 cm
– Waga: 907g

Cena detaliczna plecaka wynosi 419 zł.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »