TDK: stylowe słuchawki dla aktywnych

TDK: stylowe słuchawki dla aktywnych

Impakt dystrybutor akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził na polski rynek słuchawki dokanałowe marki TDK Life on Record. Specjalna konstrukcja umożliwia korzystanie z nich podczas wszelkich aktywności oferując jednocześnie wysoką jakość dźwięku.

TDK_62090_SB30_chartreuse[1]

Słuchawki TDK Life on Record SB30 to produkt skierowany do aktywnych użytkowników. Wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na deszcz i pot pozwolą cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem w każdych warunkach bez względu na to jaką dyscyplinę sportu uprawiasz.
Lekka konstrukcja oraz elastyczne mocowanie sprawiają, że nie poczujesz ich nawet podczas dynamicznego biegu. Oprócz swojej niezwykłej funkcjonalności, słuchawki dostarczają wysokiej jakości dźwięk, z mocnym, dynamicznym basem. Słuchając swojej ulubionej muzyki będziesz w stanie pokonać trudy każdego treningu.
Żywa kolorystyka oraz nowoczesne wzornictwo w połączeniu z jakością gwarantowaną przez TDK, sprawiają, że nowy produkt to lifestylowy gadżet, który będziesz chciał nosić nie tylko na treningi.
Cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 57 zł.

tdk_62090_sb30_white_earbuds_frt

Cechy produktu:
– Lekka konstrukcja douszna
– Elastyczny, pozostający na miejscu zaczep uszny
– Odporne na deszcz i pot
– Typ wtyku: 3,5 mm
– Średnica głośnika: 10 mm
– Pasmo przenoszenia: 20 – 20Khz
– Czułość: 92 +/- 3 dB @ 1kHz
– Impedancja wejściowa +/- 10%
– Długość przewodu: 1,2 m

Źródło: Informacja prasowa

Translate »