Terenowa przygoda bez żadnych kompleksów. Saucony Guide ISO2 TR – nowa propozycja dla biegaczy

Terenowa przygoda bez żadnych kompleksów. Saucony Guide ISO2 TR – nowa propozycja dla biegaczy

Wszyscy, którzy szukają nowych biegowych wyzwań, prędzej czy później decydują się na rozpoczęcie przygody z trailem. Może ona być zarówno jedynie tymczasowa, jak i przerodzić się w prawdziwą pasję. Jednym z największych dylematów sportowców jest dobór odpowiedniego obuwia. Marka Saucony w najnowszej kolekcji przygotowała zupełnie nową propozycję dla entuzjastów aktywności w terenie. Guide ISO2 TR jest dedykowaną wersją jednego z najlepiej wystabilizowanych butów w kategorii.

Bieganie w terenie w wielu obszarach różni się od tradycyjnego biegania po asfalcie. Główne wyzwanie stanowi nieprzewidywalna nawierzchnia, która wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania fizycznego czy mentalnego, ale również w zakresie samego asortymentu.

W kolekcji AW19’ marki Saucony znalazła się zupełnie nowa propozycja zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy. – Model Guide ISO2 TR, dzięki specjalnej podeszwie i odpowiedniej amortyzacji, sprawdza się w terenie, dbając o prawidłowy cykl kroku. Wkładka środkowa z pianki PWRFOAM tworzy z wkładką górną EVERUN amortyzację na całej długości stopy, co sprawia, że buty są responsywne podczas wysiłku na nierównej powierzchni. Ponadto, podeszwa zewnętrzna z gumy PWRTRAC została specjalnie przystosowana do biegania po luźnym gruncie i śliskiej nawierzchni, sprawdzając się w każdych warunkach – mówi Patryk Muzyk, ultramaratończyk i członek Saucony Freedom Team.

Buty dają gwarancję stabilności dzięki strukturalnemu wsparciu w podeszwie od wewnętrznej strony stopy i systemowi wiązania sznurowadeł ISOFIT, który sprawia, że stopa trzyma się poprzez możliwość równomiernego rozłożenia nacisku sznurowadeł na jej górną część oraz dba o prawidłową pozycję nogi. Dodatkowo, podeszwa zewnętrzna TRI-FLEX ze wzorem optymalizuje elastyczność, a wkładka FORMFIT 3D otula stopę. Buty zostały wykończone meszem z podwójnym splotem żakardowym oraz zaprojektowane dla zwiększenia wytrzymałości w kluczowych miejscach.

Innym elementem technologii Saucony jest wytłaczany zapiętek, który poprawia chwyt stopy, nie zwiększając masy buta. Model jest dostępny w wersji zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Można go nabyć w cenie 579,00 zł.

Translate »