The North Face – Active Trail

The North Face – Active Trail

Active Trail od The North Face to nowa kolekcja stworzona z myślą o kobietach z całego świata, które nie uznają ograniczeń i mają odwagę być liderkami.

Jak tłumaczy Tasha Keating, ambasadorka marki i założycielka społeczności She Runs It!, każdy może znaleźć siłę, by się rozwijać i pomagać innym robić to samo: “Siła, serce i wizja stoją za wszystkim, co robimy, aby wspierać stały rozwój w każdym, kto dołączy do She Runs It!”.

Społeczność She Runs It! łączy ruch z przyjaźnią i fitness z siostrzeństwem, oferując otwartą, wspierającą przestrzeń dla wszystkich kobiet, które chcą być silniejsze dzięki sportowi. Dzięki cotygodniowym wędrówkom, sesjom fitness na świeżym powietrzu i zajęciom online, społeczność rozrosła się i wspiera kobiety z Londynu i nie tylko, pomagając im stać się najlepszymi wersjami samych siebie.

Active Trail to kolekcja przeznaczona dla tych, które chcą się ruszać i dbać o kondycję fizyczną, niezależnie od tego, czy jest to trekking w górach, czy trening w mieście. W kolekcji zastosowano bardzo wydajne, odprowadzające wilgoć tkaniny, które zapewniają komfort w każdych warunkach. Seria produktów obejmuje także nową technologię obuwia VECTIV™ z unikalną konstrukcją podeszwy, która pomaga kobietom zwiększyć swoje możliwości, zarówno na szlakach, jak i na ulicach miast.

Kolekcja jest dostępna do kupienia już teraz na www.thenorthface.pl.

Translate »