The North Face – Discover Your Trail

The North Face – Discover Your Trail

The North Face prezentuje nową kampanię Discover Your Trail, która ma na celu zmieniać oblicze eksploracji szlaków, przybliżając je kolejnym pokoleniom.

Ostatnie dwa lata zachęciły więcej osób niż kiedykolwiek, aby wyjść z domu w poszukiwaniu nowej przygody. Kampania Discover Your Trail ma pokazać, że w eksploracji nie istnieją bariery, ograniczenia i sztywne zasady – niezależnie od poziomu sprawności, wieku czy płci.

Biegacz trailowy i sportowiec z teamu The North Face, Zach Miller zachęca, by „biegać w zgodzie z naturą, a nie przeciwko niej”. Z kolei Jennifer Lichter twierdzi, że „bieganie jest jak medytacja, tylko szybsze”.

Kampania promuje dwie kolekcje marki – RUN oraz HIKE, które zapewniają wszystko, co potrzebne, aby wykorzystać każdy szlak jak najlepiej.

RUN pomaga pobiec jeszcze dalej, dzięki innowacyjnej technologii VECTIV, która zmienia energię w prędkość. Zapewnia stabilność, przyczepność i zwiększoną amortyzację, czyli wszystko to, co stanowi niezrównane wsparcie na szlaku.

Nowe VECTIV Eminus to najbardziej elastyczne i doskonale amortyzowane buty trailowe, wyposażone w płytkę 3D VECTIV w przedniej części stopy, która gwarantuje odpowiednią amortyzację, stabilność i przyczepność. Buty VECTIV Levitum FUTURELIGHT inspirowane zawodami biegowymi, podobnie jak poprzedni model, posiadają płytką responsywną 3D VECTIV w przedniej części buta. Obuwie zapewnia lekkość i trwałość na szlaku oraz jest wyposażone w technologię FUTURELIGHT™, zapewniającą oddychalność i wodoodporność.

W kolekcji znalazła się również oddychająca i odprowadzająca pot odzież, m.in.: T-Shirt z nadrukiem Sunriser, męska kurtka First Dawn Jacket, damski biustonosz sportowy Movement Bra, damskie krótkie legginsy Movement oraz męskie shorty Sunriser.

Seria HIKE ma inspirować każdego do eksploracji na własnych zasadach. Produkty z tej serii obejmują nową odsłonę kolekcji Athletic Outdoor, która wykorzystuje szybkoschnącą, odprowadzającą pot i blokującą wiatr technologię, zapewniając komfortowe poruszanie się po szlaku zgodnie z własnym, indywidualnym rytmem każdego użytkownika.

Kolekcja obejmuje: VECTIV Fastpack, bluzę z kapturem Softshell Hoodie, warstwę środkową, T-Shirty Outdoor oraz Glacier, a także zimowe spodnie Winter Trousers.

Przygotuj się na następny ruch, przekraczaj własne limity i Odkryj Swój Szlak.

Kolekcja RUN jest dostępna w sprzedaży od 4 sierpnia, a HIKE pojawi się w dalszej części sezonu. Obie serie można znaleźć na stronie www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach The North Face. Aby być na bieżąco z przyszłymi premierami, obserwuj @thenorthfaceuk na Instagramie i @thenorthface na Facebooku.

Translate »