The North Face Glacier Pack

The North Face Glacier Pack

Eksploracja wymaga śmiałości, pierwszych kroków, zdecydowanych wyborów i odwagi. Doskonale wiedziały o tym Lucy Walker, Daisy Voog i Beatrice Tomasson. Każda z nich podejmowała ogromne starania, by przecierać nowe szlaki dla innych.

Lucy Walker była aktywną odkrywczynią, uczestniczką niemal stu wypraw, przewodniczącą Ladies’ Alpine Club i jako pierwsza kobieta stanęła na szczycie Matterhorn.

Daisy Voog nie tylko zdobyła szczyt Eigeru granią w stylu alpinistycznym, ale też pokonała jego trudną północną ścianę, inspirując wszystkich do zastanowienia się nad tym, co jest możliwe, a co nie.

Beatrice Tomasson zaczęła zajmować się alpinizmem w wieku 26 lat. 16 lat później zdobyła szczyt Marmolady przez jej południową ścianę. Trasa ta była uważana wówczas za jedną z najdłuższych i najtrudniejszych wspinaczek w Alpach. Beatrice zdobyła ją w ciągu jednego dnia, redefiniując pojęcia siły i odwagi w górach.

Te trzy wyjątkowe kobiety stały się inspiracją dla stworzenia serii Glacier Pack od The North Face, która celebruje dokonania historycznych wspinaczek. Została zaprojektowana z myślą o tym, by wspierać kobiety na każdej drodze, którą wybiorą.

W skład Glacier Pack wchodzą m. in. kurtka Glacier Wind czy buty VECTIV™ Taraval. W produktach wykorzystano tkaniny S.Café®, które powstają z przetworzonych fusów z kawy – kolekcja jest więc nie tylko bardzo funkcjonalna, ale także przyjazna naturze.

Produkty dostępne są w sprzedaży na www.thenorthface.pl.

Translate »